Çamaşır kurutma makinesi markaları ve tavsiyesi

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Çamaşır kurutma makinesi markaları ve tavsiyesi
Son senelerde çamaşır makineleri farklı fonksiyon özellikleri kazanarak bizleri şaşırtacak kadar kaliteli ürüne sahip olabilme fırsatını sunabilmektedir. Birçok beyaz eşya değiştiricisi bu yenilenen fonksiyon özelliklerine sahip bir ürüne sahip olabilme ayrıcalığını yakalayabilmek için birbirinden farklı özellikleri inceleme tercihinde bulunmaktadır. Söz konusu çamaşırlarımız olunca en hijyenik tercihlerde bulunabilme zahmetine girmeyi istiyoruz. Birçok yeni evli ya da yeni ev değiştiricisi bu sebeplerdir ki hem uzun ömürlü hem de yeni teknolojiyi evinde görme arzusuna yenik düşmeyecek tercihlerde bulunabilmektedir. Bugünkü yazımda sizlerle çamaşır makineleri ve yeni özellikli kurutmalı çamaşır makineleri fonksiyonu üzerinde durmak istiyorum. Piyasada birbiriyle yarışan pek çok marka vardır. Bu markalar arasındaki seçim yarışından siz de faydalanmak istiyorsanız size sunduğum seçenekleri iyi değerlendirme tercihinde bulunmaya gayret etmelisiniz. Vestel, Arçelik, Beko, Bosch, Hotpoint gibi pek çok bilindik marka arasından beğendiğim fonksiyonu içeren birkaç tana kurutmalı çamaşır makinesi tanıtımı yaparak sizleri bilgilendirmek istiyorum. Buyrun seçimlerime….

1.png

Vestel akıllı 9614 TGT kurutmalı çamaşır makinesi- 2.299.00 TL

Üstteki çamaşır makinesi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz fonksiyon özelliklerine sahip bir kurutmalı makine örneğidir. Ekonomik zaman ayarını yaparak daha ekonomik elektrik ücretlendirmesi elde edebilirsiniz. Acele bir şeyler yıkamaya ihtiyacınız varsa 0.5 kilo ağırlığındaki çamaşırlarınızı 29 dakikada yıkma ve kurutma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda hafifi kirli çamaşırlarınız içinde bu makineyi kullanarak 12 dakikada temizleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz (2 kiloya yakın çamaşırlar için bu program uygundur). Bitiş zaman ayarı yaparak makinedeki çamaşırlarınızdaki kırışma önleyici fonksiyondan faydalanabileceğiniz bir cihazdır. Sonradan çıkan kirlilerinizi de ekleyerek yıkama fonksiyonunu yeniden etkin kılabilirsiniz.

3.jpg

samsung-camasır-makinası.jpg

Arçelik 2772 KTI 7 kg yoğuşmalı kurutma makinesi- 768.90 TL

Üst resimde açıklayacağım örnekte sık tercihiniz olabilecek bir marka ürünüdür. Arçelik beyaz eşyadan vazgeçmem diyenler için ilk ürüne göre çok daha ekonomik fiyata sahip olabileceğiniz bu ürün de kaliteli sonuç almanızı destekleyebilecektir. Sadece kurutma fonksiyonundan faydalanmak için fazla kg kapasiteli bir ürün arıyorsanız bu marka 7 kilo kapasitesi ile sizi mutlu edebilecektir. Program takip göstergesi ve uyarı sesi ile kurutma fonksiyonunu takip edebilme olanağınız olacaktır. Yoğuşmalı kurutma sistemiyle menün kalabileceğiniz bir üründür. Atık su giderine ihtiyaç duymayacağınız bu ürünü evinizin herhangi bir köşesine rahatlıkla koyabilirsiniz. Kurutma makinesiyle çamaşır kurutma işine son demek isteyenler için harika bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Galerimdeki diğer ürün görselleri arasından da model ismiyle özellik incelemesi yaparak farklı bir ürün seçiminde de bulunabilirsiniz. Şimdiden keyifli seçimler.

2.jpg

AEG- Elektrolux Lavatherm çamaşır kurutma makinesi

4.jpg

Elektrolux Mypro çamaşır kurutma makinesi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, biz evimizde yaklaşık olarak 1,5 yıldır Elektrolux marka bir kurutma makinası kullanıyoruz. Şekil olarak ta eski makinanın hemen üzerine bir aparat yaparak onun üstüne yerleştirdik. Özellikle dar alanlarda yaşamaya mahkum olan, kışın çamaşırların kurutulması ile alakalı sıkıntı yaşayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Giysilerin üzerinde bulunan tüylere kadar kendisi alıyor. Ütüye hazır şekilde de çıkartıyor. Elektrik masrafı da çok fazla değil. Bir kadının elinin altında olması gereken, en az çamaşır makinası kadar gerekli bir ürün. Daha önceden karşı çıkıyordum ama artık evimde baş köşede duruyor. Merak eden olursa Elektrolux markasının modellerine bakabilir biz 2.2 milyar gibi bir paraya satın almıştık. Sevgiler herkese.

Bende kayın validemlerle yaşıyorum.Çok kalabalık Aileye mensubuz.Bekar kayınlarım var birde boşanan kaynımın çocukları. Çamaşırı makinaya tık çıkart as ütüle .Bizim gibi kalabalık aileler için büyük sorun. Heleki mevsim kışsa. Bu yüzden çok geriliyorum öyleki eşimle tartışıyorum. Kayın pederime çamaşır kurutma makinası aldırmayı düşünüyorum. Bir kaç yerde okumuştum. Kıyafetlerde tüylenme ve nem kokusu yapıyor diye. Acaba sizde de bu olumsuz durumlar mevcut oldumu ?

Geri