Candy Crush Oyunu Kaçıncı Bölümde ve Seviyede Bitiyor?

• Konbuyu başlatan *MeleK*
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
candy crush oyunu kaçıncı bölümde bitiyor, candy crush oyunu kaçıncı seviyede bitiyor, candy crush oyunu ne zaman bitiyor
Bana göre son yılların en popüler oyunlarından biri olan candy crush, her yaştan kişiyi bağımlılığı altına alıyor diyebilirim. Renkli şekerleri patlatarak geçtiğiniz her bölüm de farklıoyunlar ve zorluklar sizi bekliyor. Birçok kişide bağımlılık haline gelen candy crush oyununun kaçıncı seviyede ve bölümde bittiğin merak edenler için hemen bilgileri sizlerle paylaşıyorum.
candy-crush-jpg.27511 Candy Crush Oyunu Kaçıncı Bölümde ve Seviyede Bitiyor? Melekler Mekanı Forum
candy-crush-saga-son-bolum-jpg.27512 Candy Crush Oyunu Kaçıncı Bölümde ve Seviyede Bitiyor? Melekler Mekanı Forum

Candy cursh saga şu an itibari ile 515. bölümde sona eriyor.Candy crush saga 515. bölümü geçince yeni maceralarda görüşmek üzere yakında gibi bir mesaj geliyor.

Ö

özkan

Forum Okuru
nası oluyo ya ben 845 de bitirdim

melekannesi

melekannesi

Aktif Üye
Üye
candy crush oynayanlar arasında bende varım acaip bağımlılık yapıyor benim seviye bayağı ilerde şu an 2157 ci seviyeyi oynuyorum ama takıldım kaldım bölümde

İ

İbrahim gebiş

Forum Okuru
melekannesi' Alıntı:
candy crush oynayanlar arasında bende varım acaip bağımlılık yapıyor benim seviye bayağı ilerde şu an 2157 ci seviyeyi oynuyorum ama takıldım kaldım bölümde
Oda birşeymi ben 3800 deyim