Canım Arkadaşımın Şafağını Sayıyorum

:18::18::18::18:ahhh ahhh ahhh sevdiğim herşeyimm gidiyorr ya bayram da askere ne yapacagım ben onsuz burada :18::18:

adminim benimm ayyy...arkadaşın inş tez zamanda sag salim gelirr...sanırım az kalmış gelmesinee zaten...rabbim tüm askerlerimizi korusun onları bekleyenlere sag salim kavuştursun ve bir daha ayrılık hasret vermesinn..amin...

:18::18::18::18:ahhh ahhh ahhh sevdiğim herşeyimm gidiyorr ya bayram da askere ne yapacagım ben onsuz burada :18::18:

adminim benimm ayyy...arkadaşın inş tez zamanda sag salim gelirr...sanırım az kalmış gelmesinee zaten...rabbim tüm askerlerimizi korusun onları bekleyenlere sag salim kavuştursun ve bir daha ayrılık hasret vermesinn..amin...

Oyyy canım bak askerlk süresini de indiriyolar.Merak etme sayılı gün çarçabuk geçiyor.

Evet bizim az kaldı çok şükür bitti 15 ay.Dile kolay ama bitiyo işte.Saol tatlım benim.

Oyyy canım bak askerlk süresini de indiriyolar.Merak etme sayılı gün çarçabuk geçiyor.

Evet bizim az kaldı çok şükür bitti 15 ay.Dile kolay ama bitiyo işte.Saol tatlım benim.

inşallah dediğin gibi olur birtanem yaacabucak gecsinn hemencik yanımda olsunn sevdiğim hatta hiçç gitmesin yaa off....:uhu::uhu::18::18::18:

yok be kızlar bitiomuş bak benimki dün geldi... hiç bitmicek sanmıştım ama geldii başımın tatlı belası...........

üzülmek yok gurur duymak var...

Neyse bu gün atarsa 105 böyle sayılıyomuş şafak :)

yaaa bak ilk yazdıgında böyleydii bide şimdi bak.... ikili sayılara düştün yakında tekli sayılara geliosun.....

Geri