çatlama iğnesi sonra kasık ağrısı ve gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyom

Arkadaşlar Merhaba yeni üye oldum ve sizlerden bi yardım istiyorum. 4-8 ocak da klomen kullandım 11 inde çatlatma iğnesi vuruldum. Bugün üstünden 8 gün geçti ve karnimin tam altında bıçak saplanmis gibi ağrı var ve iğne vuruldugumdan beri aşırı mide bulantısı uykusuzluk çekiyorum ara ara da baş dönmesi oluyor. Normal mi sizce? Neyin nesi bunlar lütfen yardım edin akıl verin. :( :(

Merhaba ilaç kaynaklı bir durum.Normal yani..Ağrılarınız dayanılmaz ise doktorunuzla iletişime geçin..

Teşekkürler cevabınız için Beyza hanim. Adet günüm 25 inde acaba hamile olma ihtimalim var mı bu belirtiler dogrultusunda? Burda okuduklarimdan yola çıktığım ve anladigim kadarıyla bu belirtiler bebeğin tutulmaya çalışması da olabilirmiş öyle birşey olabilir mi?

Rica ederim..Temenni odurki inşallah gebesinizdir.Şöyle söyleyeyim.Belirtilere dayanarak gebelik var yada yok diyemeyiz.Bu hem yanlış hemde yanıltıcı olur.Kullandığınız ilaçlar yumurtlamayı sağlayan ve çatlatan ovülasyon destekli.Bunlar kullanıldığı zaman haliyle yumurta büyüyor ve çatlıyor.Bu zaman içinde de bu tür kasık ,bel ağrıları,gögüslerde hassasiyet olur.Bu yüzden şimdi tahmini yorum yapmak dediğim gibi yanlış olur.En iyisi size tavsiye edilen tarihte test yapmanız.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum,sevgiler..

Mrb bn subatn 28 adet oldm adetmin 2.gunu igneye basladi doktor menegon ignesinden 6 kutu bitrdm pazartesi gece 11 de ovitrelle ignesi vuruldum 2 tane dun geceden beri kasik agrisi bel agrisi var normal mi gebe kalabilirmym lutfn cvp vern....

Merhaba kasık ve bel ağrılarınız iğne kaynaklı normal bir durum.Bu tedaviyle gebe kalanlar tabiki var umarız sizde gebe kalırsınız..

merhaba bende 8 gün önce çatlatma iğnesi vurundum sadece belimde ağrı var acaba test yapsam çıkarmı yoksa iğnenin etkisi devam ediyormudur ...

slm arkdslr Bende 5 ay once altı aylık bebegımı kaybettm suanda ynw bebiş istiyrz ve ayın on beşinde catlatma ignesi vurldm ve sol yanmda aşırı sıddetli bi seklde sancm war ve hafif migde bulantlrm war sizce hamilmymdr arkdslr test yaptırmalımıyım

Merhaba ben bu ayın 5 de çatlatma iğnesi yaptırdım ve öncesi ilişki oldu 17 gün oldu sancim var arada mide bulantısı gece gündüz sancim oluyor edet tarihim 24 ne yapmalıyım bu durumda çok kararsız kaldım test yaptirsam mı beklesem mı bilmiyorum beyza hanım cevap verirseniz sevinirim

Merhaba , çatlatma iğnesi hormon bazlı bir ilaçtır. Uyarılan yumurtaları döllenmeye hazırlamak için çatlatır. İğnenin etkileri,kasık ağrısı, gögüslerde hassasiyet, baş ağrısı olabilmektedir. Çatlatma iğnesi sonrası gebelik testi ,beklenen menste en az 3 günlük gecikme olunca yapılır. Sizde mensinizin gecikmesini bekliyceksiniz. Hayırlı haberlerinizi almayı diliyorum..

Geri