Çatlama İğnesiyle Hamile Kalan Varmı Yardımcı Olursanız Sevinirim

A

Arzu.acar.77

Yeni Üye
Üye
Kızlar bende geçenhafta cumartesi çatlatma iğnesi vurdurdum bugün 9 gn oldu sizce test yapsam iğnesinden etkisi gitmişmidir üzerimden 9 gn geçti

A

Arzu.acar.77

Yeni Üye
Üye
Kızlar bende geçenhafta cumartesi çatlatma iğnesi vurdurdum bugün 9 gn oldu sizce test yapsam iğnesinden etkisi gitmişmidir üzerimden 9 gn geçti

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Boşuna şimdi test yapmayın . Hekimlerin önerisi beklenen adet döneminde gecikme olması ve akabinde test yapılması. Gecikme olmadan yapılan testler yanlış sonuç verir.

A

Arzu.acar.77

Yeni Üye
Üye
Yarın adet olmam gerekiyor eğer hasta olmazsam hamile kalma olasılığı nedir tahmini olan varmı bu süreçte beklemek çok zor ayın 15 nde hasta olmazsam doktor gebelik testi yapacak ama kafamı başka şeylere veremiyorm sürekli hamilemiyim değilmiyim diye düşünüyorum

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Arzu hanım bu durum da olasılıklara göre yorum yapılmaz. Yorumlar sizi ümitlendirebilir, üzebilir. Gecikmeniz olunca test yaparsınız. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

T

tuğcemsi3

Forum Okuru
Bende çatlama iğnesi ile hamile kalmak istiyorum. Doktora bugün gidiyorum konuşacağız lütfen bana dua edin kızlar. Tşk.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tabiki ederiz neden etmeyelim ki " Rabbim bebek isteyen ve bebek için yanıp tutuşan gönüllere göz aydınlıklarını en kısa sürede nasip et Allahım " AMİİİİN :)