Çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 5. ve 6. gün idrar testi silik cıkan var mı ??

cylnmhmt

Yeni Üye
Üye
Çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 5. ve 6. gün idrar testi silik cıkan var mı ??
Beklemek ne zor şeymiş allahh hepimize nasip etsin hayırlı evlat... iki gündür silik çizgi cıkıyo test ve umutlanmak istemiyorum ama halamın kızıdaa böyle olmuş iğneden sonra ve hamile cıkdı kan tahllinde sonra. Simdi 1 aylık bebeği kucağında. Bana kalırda sende hamilesin dedii ama bilemiyorum.Bu soruna yakınn problemi olanlar yorumunuzu bekliyorum...

bende ayın 20 sinde sabah 9,30 da catlatma ignesi vuruldum bugun 5 gün sabah test yapdım bitanesi tam cıkdı digeri silik cıkdı sonra bitanedaha yapdım ondada aynısı cıkdı inşallah vardır ya

benim bugün tm 14 gün oldu çatlatma ignesi bende 7 gün test yapdım silik cıkdı doktora gitti henüz bişey yok dedi yumurtan catlamış dedi 36 mm olmuş bakalım ne olucak

kızlar çatlma iğnesinden sonra en az 10 gün test yapmayın çünkü o iğne zaten hamilelik hormonu taşıyor yanıltmasın sizi benim gibi ağlamayın adetiniz bekleyin ben iki defa gördüm silik çizgi

Arkadaşlar hepimize Rabbim hayirli sagliklievlatlar nasip etsin benimde bbugün ignemi olali 5 gün oldu test yaptim ikinci çizgi cdikti ama iğne beta HCG tasidigi için 15 gün sonra testi tekrarlamanizda fayda var vücuttan atilmasi lazim bu iğnenin umarim meleklerimiz bizi daha çok bekletmezzz

Merhabalar arkadaslar bende 13gun once yumurta catlatma ignesi oldum ve ucgun once kan testi yaptim 7.28cikti bugunde idrar testi yapptim hicbosey cikmadi sizce hamilelik olusmusmudur yoksa hicbisey yoktur diyosunuz lutfen yardimlariniz bekliyorun

Merhabalar arkadaslar bende 13gun once yumurta catlatma ignesi oldum ve ucgun once kan testi yaptim 7.28cikti bugunde idrar testi yapptim hicbosey cikmadi sizce hamilelik olusmusmudur yoksa hicbisey yoktur diyosunuz lutfen yardimlariniz bekliyorun
Merhaba bende catlama iğnesi yaptırdım ve bugun 13günüm idrar testi yaptım hiçbişe cıkmadı adetime daha 8güm var acaba adetime birgün kaşa yapsam degişen bişe olurmu

Merhaba bende catlama iğnesi yaptırdım ve bugun 13günüm idrar testi yaptım hiçbişe cıkmadı adetime daha 8güm var acaba adetime birgün kaşa yapsam degişen bişe olurmu

Çatlatma iğnesi sonrası gebelik testi adet gecikmesi sonrası yapılmalıdır , erken yapılan test sonuçları yanıltabilir. Adetinize 1-2 gün kala yada adet gecikmesinde testi tekrar uygulayın.

Geri