Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

Bana yardımci olun lutfen iki yildir evliyim korunmuyorum doktora bas vurdUm 30 eylul igne yapti ilk deneyimim ne yapmam gerek olur mu cvp lutfen

mende 6 ayliq aileliyem ama malesef usaga qala bilmirem.Foleku yetisir ama partlamir.

Selam arkadaşlar ben kayıtlı değilim ama cvp yazmak istedim sizlere hepinizin yazdıklarınızı okudum bende 6.5 yıllık evliyim çok hastaneye gittim ozellerede gittim ziyaretlere gittim Ebelere gittim özel rahim filmi çektirdim 6.5 senedir baya ugrastim ama olmuyor doktorlar hiç bir şeyin yok diyorlar eşimede banada şimdide Arabistan'dan meryem ana otu getirdim onu kullanıyorum hamile kalmak için miş onunla gebe kalan çok internetten araştırın çıkar ve dua okuyorum meryem süresini 44 tane gebe kalmam için inşallah allahım bizlerede hayırlı evlat ihsan eder çok canım sıkılıyor bir yandan baya zaman geçti şimdide çatlatma iğnesi aldım ama daha başlamadım doktorum adet gününde gel dedi neyse çok uzun yazdım iyi günler arkadaşlar canınızı sikmayin sitres yapmayın olur inşallah bol bol dua ededlim

Ben de klomene yeni başladım 19 kasım da gidicem gerekirse çatlatma iğnesi yaparız dedi doktor. 1 yıl önce düşük yapmıştım bekliyorm hala hep bi umut Rabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin. Aşamaları yazarak anne olmak isteyenlere bilgi veririm. Bu arada bilgisi olan var mı kaç lira bu iğne ve devlet karşılıyor mu?

Tek seferde olmucak canım 40 günde 40 tane yani günde 1 tane okunacak allah.ın izniyle bir faydası olur inşallah

Feyza birde sen adetli iken kuran bilen bir kişi duayı okuması gerek hiç ara verilmeden 40 günde okunması lazım senin adetin bittikten sonra geri sen devam edeceksin okumaya

Merhaba bugün çatlatma iğnemi vuruldum tabi 12 saat sonra ilişki gerçekleşti 36 saat sonra bir daha olacak ilişki. Bu iğneyle hamile kaldım diyen yok yad da hamile kalan bu sayfayı unutuyor bi umut olun da :) pregnyl denilen iğne 10 tl bilginize arkadaşlar .

Tamam canm tsk ederim bilgilendirdgn icin.bende sali gnu catlatma ignesi vrdm bnm igne 45 tl di?

Geri