Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

Merhabalar bende bır buçuk yıldır evliyim korunmadigim halde hamile kalmadim iki ay klomen hapı kullandim bu ay catlatma iğnesi vuruldum Karnım da ve Belim de agrilarim var sizce normalmi allahım inş bizlerede nasip eder hayırlı sağlıklı evlatlar

Merhaba ben bir buçuk yıldır evliyim hiç korunmadigim halde olmadı iki aydır klomen kullandım bu ay catlatma iğnesi vuruldum Belim de ve karnimda ağrılar var sizce normalmi allahım inş hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bilgilendirirseniz sevinirim

mr arkadaslar 2 senedir evliyim bende catlatma ignesi yaptim ama yine kirmizi kart simdiye kadar 3 tane yaptim ama her seferinde hayal kirikligi ne yapmam lazim bilmiyorum haftaya yine gideceZ esimle bakalim hayrlisi isallah bu ay olur allah herkese nasip etsin

Guluzar bende 7 aralikta ignemi vurundum ama adet oldum hastalandim onlar normal igne agri yapiyor sordum ben doktoruma ve ben 6 senelik evliyim bekliyorum bir evlat sahibi olmayi ignede ise yaramadi asilamaya gidicem ben obur ay insallah senin olur canim allah hepimize hayirli evlat nasip etsin

Arkadslar ben catlatma ignesini vurulduktan sonra agrilarim cok oldu son bi haftadir adet sancilarim var ama asiri derecede ozellikle bacaklarima cok agridi artik umidimi kestim yoktur dedim ama adetlerimde gelmedi okadar umitsizdimki test bile yapmadim artik dun kuzenim zorla yaptirtti ikinci cizgiyi gorunce sok oldum anladimki ne olursa olsun umutsuzluge kapinmayin allahim her isteyinede nasip atsin

Gözünaydin guluzar daha mutlu gunlere ve daha mutlu ol insallah bende vurumdum ilkkez ama olmadi gene kirmizi kart oldu insallah darisi her istiyenlere insallah ve bana olsun bende 6.5 senelik evliyim cvp yazarsan sevinirim

Canim allahim sanada nasip etsin dun doktora gittim 4 haftalik dedi bende 1,5 yildir evliyim iki ay klomen kullandim ama ilk catlatma ignemdi sakin uzulme benim eltimde ikinci catlatma ignesinden hamile kaldi allahim sizleride unutmasin ikiz versin rabbim sana

bende 1,5 yıldır evliym 1 yıldır olmuyo dkr gidiyorum hiçbir sorunun yok diyo ama olmadı en sonbu ay klomen kullandm 3 yumurtam olmuştu 3 de büyüktülr boyutları dkrm çatlatma iğnesi verdi işte 6 gun oldu ınş bende senin gibi mutlu haberi alırım

Geri