Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

çatlatma iğnesi çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet olunur çatlama iğnesi yumurta iğnesinden kaç gün sonra adet olunur yaptıranlar
selam melekler..size bi sorum olucak..ben yumurtlama takibi tedavisi oldum..aralık ayının 30 unda iğne vuruldum..çtlatma iğnesnden kaç gün sonra test yaptrsam çıkar ve ne kadar sonra adet olmam gerekir..şu anda kasıklarımda ağrı var batma var...belm felaket ağrıo....

İsimsiz yayınlar misiniz? Selamünaleyküm arkadaşlar.. Ben bir buçuk yıllık evliyim 25 yaşındayım. Çocuk istiyoruz 3 ay önce doktora gittim rahim filmi çekildi herseyime bakıldı tüplerim açık yumurtaliklarimda bi sıkıntı yok kist v.s hiç bişey yok ama eşimin sperm sayısı düşükmüş bu yüzden hamile kalamıyorum. 2 aydır eşim bunun için ilaç kullanıyor. Bu ay doktor klomen verdi 5 gün kullandım ve sonrasında çatlatma ignesi yaptı. Şimdi adet günümü bekliyorum inşallah hamile kalırım olmazsa önümüzdeki ay aşılama yaptircaz.
Uzun oldu kusura bakmayın ama bu durumda olan var mı arkadaşlar ya da tutma şansı nedir bunları yaşayan birileri varsa bilgilendirilir mi... lütfen dua edin Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Canim ben ben klomen catlatma ignesi asilama neler yapmadimki yapmadigim bişi kalmadi bende 7 senelik evliyim ve bizim hic bir sorunumuz yoktu asilama pek nadiren tutuyor benim ki tutmadi ve seneler sonra suan hamileyim kendiliginden oldu 2 aylik

Maşallah subhanallah Rabbim kucağına almayi nasip etsin bizlere de dua edin ne olur bu ay tutmazsa bende aşılama denicem inşallah gerek kalmaz

Gmzky eşim promotil diye bir ilaç kullanıyor. Keçiboynuzu kürünü yaptık ceviz kuruyemiş kabak çekirdeği herseyi yiyor keçiboynuzu özü pekmezı.. nasip işte inşallah olur...

En az 4 ay devametmeli canım.spermler 3 ayda yenilebilir.inşallah hayırlısı olur .daha fzla klomen kullanıl hormonlarini bkzma derim. Aşılama yaptr ama klomenle deil yumurta gelstrici iğneler le .inşallah olur

Doktorumuz daha fazla içme ilacı dedi yani 2. Kutu bitince bırakmasını söyledi. Bi de aşılama yaparsak önümüzde ki ay klomen verecekmis yine yani günde 1 tane iceceksin 5 gün boyunca dedi sonra yine iğne ve aşılama dedi. Ben biraz zayifim bu yüzden olmuyor diye kendimi suçluyorum bazen tabi ki çevredekiler yüzünden kayinvalidem bile zayifsin sende bebek durmaz diyor psikoloJimi bozuyorlar oğlunda sıkıntı olduğunu bilmiyor daha. Dualarinizda bizi de eksik etmeyin ne olur çok istiyoruz

Hayırlısı olsun canim bak ben 2.5 senede aşılama yaptım.ama olmadi malesef .sen erken baslamissin tedaviye. Adetlerin düzenliyse hormonların duzgunse korkma olur gder . sadece takma düşünme stres yapma

Arkadaşlar daha önce yazmıştim bu ay klomen kullandım adetime 15 gün varken catlatma ignesi vurulmustum şimdi adetime 6 gün var ama idrarım çok koyu geliyor ve bugün farkettim ki kokusu keskinlesmis. Bunun da hamilelik belirtisi olduğunu okudum aynı zamanda sağ kasigimda ağrı ve seyirme oluyor arada kısa süreli adet sancısı vuruyor. Tutmuş olabilir mi. Idrarinda böyle değişiklik yaşayan var mı

Arkadaşlar daha önce yazmıştim bu ay klomen kullandım adetime 15 gün varken catlatma ignesi vurulmustum şimdi adetime 6 gün var ama idrarım çok koyu geliyor ve bugün farkettim ki kokusu keskinlesmis. Bunun da hamilelik belirtisi olduğunu okudum aynı zamanda sağ kasigimda ağrı ve seyirme oluyor arada kısa süreli adet sancısı vuruyor. Tutmuş olabilir mi. Idrarinda böyle değişiklik yaşayan var mı

Merhaba belirtiler yanıltıcı olabilir.Zamanı geldiğinde test yapar öğrenirsiniz.İnşallah tutmuştur.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum

Geri