Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

Amin emine canim inşallah nasip eder tum isteyenlere cunki bende biliyorum o duyguyu olmamasi cok kotu aci verici bişey ben cok şeyler yaşadim ama sabir gerekiyor herşeyden once sabretmek lazim cünki allahim bizleri siniyor ve sabrimizi deniyorki kulum sabirlimi diye dua et bol bol yalvar allaha agla icini dök allahim gorsun o goz yaşlarini ben cok ağladim 7 sene eşimle bazen sorunlarim bile oldu ama o benden sabirliydi hep alttan alirdi cunki benim uzuldugumu ne yaşadigimi biliyordu neyse sen kaçcsenelik evlisin kaç yaşindasin emine

17 mayısta pregnly çatlama iğnesi vuruldum 18 20 ilişki dedi doktorum ve 26 mayistada progesteron hormonuma bakıldı ve 9.40 çıktı geçen ay yapıldığında 0.10 du yani bu ay yükselmiş degerim galiba ama sizce yumurtla olmusmudur iğneden sonra 6.gun idrar testi yapmıştım negatifti yani iğnenin etkisi geçmiş galiba 10.gun tekrar yaptım silik ikinci cizgi çıktı acaba gebelik söz konusumudur adetimede 1 gun kaldı ve hala birşey yok goguslerim çok aciyo ve belimde ağrı var

Mrb yaklaşık 6 ay önce sipiralimi çıkardım Ve 6 aydır gebelik meydana gelmedi ne yapmam gerekiyor neolur cewaplayın 3 yıl önce doğum yaptım ve sezeryan oldum kimisi sipiralin etkisinden diyo şimdiden teşekkürler

Merhaba, gebelik planı öncesi hekime görünüp muayen den geçmenizi tavsiye ediyorum.Gebe kalmanıza engel uzun süreli koruma,hormonal yada rahim kaynaklı bir sorun olabilir.

Slm bende öatlatma iğnesi oldum 36 saat sonra ilişkiye gir dedi doktor girdim daha sonra gün aşırı oda tamam normalde 28 günde adet oluyorum ama çatlatma iğnesinden sonra yani 29 . gün kahverengi akıntı 30. Gün pembe akıntı 31. Gün siyah leke 32. Günde az biraz kırmızı siyah pembe kanama oldu 33. Günde az biraz lekelenme oldu sonra hiç bişey olmadı 3. Ye idrar testi yapıyoz daha bu sabah yaptık ama gene negatif çıktı bugün 28. Günden sonra 14 15 gün geçti ama hiç bişey yok acaba çatlatma iynesi bu tür lekelenmeyi yapmış olabilir mi idrar testinde sonucun çıkması garanti mi lütfen yardım edin ne olabilir

Üzüntülü adıyla yazan kardeşim.benm 8eylülde tıpkı seninki gibi oldu adet şeklim ama iğne olmamıştım.2gün önce çatlatma iğnesi vuruldum.bu ikinci deneme olacak.10aydır hamile kalamıyorum.daha önce düşünmediğim halde 2yıl önce hamile kaldım.yavrumun 26.haftada kalbi durmuştu.3ay korunup tekrar gebe kaldım ama o da boş gebelikti.doktor çok rahat hamile kalabilirsin ama kendini çok sıktığn için olmuyordur dedi.bnm gibi olan biri Kaplıcaya git vücut rahatlıyor dedi.2çocuğu var şimdi.çok uzattım ama bunu okuyan herkesin Meryem suresnin ilk sayfasının mealini mutlaka okumalarını tavsiye ediyorum.her gün 1tane olmak üzere 41gün boyunca okuyup suya üfleyin ve için.bn yaptm.3gün kaldı inş.hurafe değil bu.Türkçe öğretmenim ayrıca belirteyim.çok araştırma yaptım kısacası Meryem suresi sağlam kaynaklara dayanıyor.

Arkadaşlar bugün çatlama iğnesi vuruldum doktorum 36 saat sonra ve bu gece ilişki dedi bu akşam ki tamamda yarın nöbetim var denk gelmiyo bir sorun olurmu acaba

Oncelikle herkese merhabalar bende bu sabah cmt 10 da catlatma ignemi vurdurdum ilk defa ve yarini bekliyorum inşallah bu ay tutar..6 aydir korunmadigim halde olmadi klomen tedevisinden sonra ignemide vurdurdum..Bu arada bende 10 yildir spiral vardi..Merak ettigim tek yumurtam vardi umutlanamiyorumda tek oldugu icin..Herkese sevgiler

Merhaba azra hanım.Ümidinizi yitirmeyin.Size lazım olan tek yumurta tek sperm.Her şey Allahın ol demesine bakar .Umarım mutlu haberlerinizi alırız. Gelişmeleri mutlaka bizimle paylaşın..

Geri