Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

Kızlar bende iğne dum ocak 24 unde ne zaman belli olur ki sonuç

Merhaba çatlatma iğnesi sonrası gebelik testi , beklenen menste gecikme olunca yapılmalıdır. Erken yapılan testler yanıltıcı sonuçlar verebilir.

3 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum sabahtandır midem bulanıyor baş dönemem var sizce tutmuşmudur

teşekkür ederim canım...ewet haklısın allah büyük...ilginç olan ne biliomusun..durumu olmayanların istemeselerde oluo..çok şükür durumum çok ii tek ekskliğim var oda bebek..vardır allahımın bi bildiği die teselli ediorum kendimi.dediğin gibi hayırlısı olsun..ama zor hem de çok zor..
Çok merak ettim 2011 yilinda konusulmus bu konusmalarr su an varmi bebis

çatlatma iğnesi çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet olunur çatlama iğnesi yumurta iğnesinden kaç gün sonra adet olunur yaptıranlar
selam melekler..size bi sorum olucak..ben yumurtlama takibi tedavisi oldum..aralık ayının 30 unda iğne vuruldum..çtlatma iğnesnden kaç gün sonra test yaptrsam çıkar ve ne kadar sonra adet olmam gerekir..şu anda kasıklarımda ağrı var batma var...belm felaket ağrıo....
canım yapacağın ilk 10 günlük test pozitif yanlış bilgi veriyor iğne beta hcgtaşıdığı için bende yaptırdım.. iğneden 15 gün sonra test yapman gerekli iğneden günlüksüreçte ki şikayetlerin gayet normal

slm arkadaşlar ben adetimin üçüncü günü doktora gitim ve doktor bana klomen verdi beşinci günü kullanmaya başla dedi ve beş gün kullandıktan sonra iki gün ara ver üçüncü gün yanına gel yumurtlama oluşmuş mu diye bakacam dedi bende gitim ve birtane yumurtan olmuş 18 mm ve yumurta çatlatma iğnesi verdi doktor bugün öğle arası saat 12 de vuruldum ve 36 saat sonra yani yarın gece 12 de kesin ilişki dedi peki o iğneyi vuruldugum gün ilişki olursa Bir şey olurmu sizce lutfen cevap verin

Yok ya öyle bir sıkıntı olmaz fazla ilişki bebek için sıkıntı yaratmayacaktır ama o dediği günü boş geçmemenizde fayda bulunmakta...

Geri