Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

kızlar adete on gun kala faln yumurta çatlaması our mu bır fıkrınız war mı gec döllenme ile
Olur canım örnekleri var benim etrafımda. Hatta adetime bir hafta vardı hamile kalmam diye korunmadım ama hamile kaldım diyen bile duydum tabi tıbben açıklaması nedir bilemiyorum ya da her zamana mahsus bir şey midir yoksa o ay öyle mi denk gelmiştir bilmiyorum. Bazen periodlarımız değişebiliyor

aynen ya bnm şimdi 10 gun var ve doktor salı gunu cagrdı yumurta buyuduyse iğne yapcak değişik bi durum kafam baya karıstıı
valla canım bende bu işten bir şey anlamadım ben önceden 24.gün adet olurdum. En geç 26'ya uzardı o da nadiren. Döngüm kısaydı yani herhalde 10. Günde falan yumurtam çatlıyodu ya da çatlamayla adet arasındaki sürem kısaydı iğne vuruldum bu ay bu gün 28. Günüm idrar testi negatif şişkinlik, göğüs ağrısı var hamile olduğumu sanmıyorum. İlk iğnemde de 28. Gün adet olmuştum. Neye göre değişiyor anlamadım. Aldığımız ilaçlar da hormon sonuçta. Bir dahaki sefere ilaç almadan iğne olmadan sadece yumurtalık kontrolüyle denemek istiyorum. Hamile kalmazsam eminim o zaman 24. Gün adet olurum :) bu ay şu durumu gidince soracağım doktora bakalım bilimsel açıklaması neymiş. İnşallah senden hayırlı haberler alırız canım.

Geri