Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Ya ben catlatma ignesinden sonra 12. Gün dayanamayıp kanda baktirdim. Bhcg 0.367 li bisiler çıktı yani negatif bugün 14. Günüm bu değerin yükselme ihtimali var mi bu ay çok umitliydim ama şimdi eser yok o umitten

Çatlatma iğnesi sonrası gebelik testi önerilen zaman da yapılmalı. Yani enjeksiyonun 14. günü. Siz erken davranmışsınız. Gebelik söz konusu olursa hcg değeri elbetteki artacaktır. Mensiniz gerçekleşmez ise testi tekrar yapın.

Ya ben catlatma ignesinden sonra 12. Gün dayanamayıp kanda baktirdim. Bhcg 0.367 li bisiler çıktı yani negatif bugün 14. Günüm bu değerin yükselme ihtimali var mi bu ay çok umitliydim ama şimdi eser yok o umitten
En kesin yanıt 14.gün ve sonrasında çıkar bende iğne olmayı bekliyorum 14 mm olmuş Rabbim herkese nasip etsin inşallah

Çatlatma iğnesi sonrası gebelik testi önerilen zaman da yapılmalı. Yani enjeksiyonun 14. günü. Siz erken davranmışsınız. Gebelik söz konusu olursa hcg değeri elbetteki artacaktır. Mensiniz gerçekleşmez ise testi tekrar yapın.
Şey sorularimla çok sıkmak istemiyorum ama 230 sayfayı okudum yumusrtasi bu kadar büyüyen birini görmediğim için soruyorum benim yumurtam 39 mm olmuştu 14 gün gittiğimizde catlatma iğnesi vuruldum 6 gün sonra gidince yumurtamin catladigini çatlamış haldeki boyutunun 22 mm olduğunu söyledi doktor benim bildiğim yumurta catlamzsa kiste dönüşür ama benimki okadar büyümüştü ki catlamsina rağmen kiste dönüşme ihtimali var mi

Şey sorularimla çok sıkmak istemiyorum ama 230 sayfayı okudum yumusrtasi bu kadar büyüyen birini görmediğim için soruyorum benim yumurtam 39 mm olmuştu 14 gün gittiğimizde catlatma iğnesi vuruldum 6 gün sonra gidince yumurtamin catladigini çatlamış haldeki boyutunun 22 mm olduğunu söyledi doktor benim bildiğim yumurta catlamzsa kiste dönüşür ama benimki okadar büyümüştü ki catlamsina rağmen kiste dönüşme ihtimali var mi
Bende ilk defa duydum36 o kadar olmamalo bence 18-20 mm arasi igne vuruluyor diye biliyorum bende 18 mm bugun igne oldum

Selam arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım. Yazılanların hepsini okudum. Bazıları cok mutlu etti. Bazıları çok üzdü. Bende pko luyum ve 16 yasından bu yana hiçbir doktor anlayamadı. En son prf doktor koydu bu teşhisi ve tespih seklinde kistlerin var dedi doğum kontrol hapı verdi. Ve ben beş sene boyunca bu hapı kullanmaya devam ettim ta ki evliliğimden bir ay öncesine kadar. Sonra üç ay kendi halimde devam ettik ama maalesef gebelik olmadı ve ben hapsız senede iki kez adet görüyorum. Adet geçikince eşim de dahil herkes umutlandı ben hariç. Doktora gittim ve pko nun kist olmadığını sadece yumurtalık tembelliği olduğunu 6 ay kendi halimde hamile kalmaya calısmam gerektiğini söyledi. Şimdi evliliğimin10. Ayındayım ve ikinci kez klomen kullandım. Nisanın dördünde de çatlatma iğnesi vuruldum. Doktor 18 mm sol tarafımda bir yumurta geliştiğini söyledi ve iğneyi saat akşam beşte kalçadan vurun dedi. Maalesef acilde ki hemşire bu koldan ya da göbekten vurulan iğne dedi ve zorla kolumdan vurdu. Şimdi burada yazan arkadaşlar gibi benim şiddetli bir ağrım yok cok şükür. Sadece sol tarafım daha ağırlıkta batışmalar ve yanma var hafifte beyazımsı yoğun akıntı var. Doktor iki hafta sonra kontrole gel dedi. Bana test konusunda bşr şey demedi iğneden sonraki gün ve üç gün boyunca ilişki önerdi sonrasında bşr gün arayla dedi. Bakalım hakkımızda hayırlısı umarım hepimiz alırıx kucağımıza bebeklerimizi...

Merhaba bayanlar ben hiç bole sayfalara yazı yazmamıştım.ama çok merak ediyorum lütfen yaşayanlar bana cewap verebilirmi.ben 2 3 haftadır felan yumurta büyütmek için iğne vuruluyodum ve yumurtaliklarim 11 12 ye kadar büyüdü doktorum çatlama iğnesi verdi vuruldum dediğini yaptım. 5gun oldu daha.etkisi olduğunu nasıl anlayabilirim.

Merhaba bayanlar ben hiç bole sayfalara yazı yazmamıştım.ama çok merak ediyorum lütfen yaşayanlar bana cewap verebilirmi.ben 2 3 haftadır felan yumurta büyütmek için iğne vuruluyodum ve yumurtaliklarim 11 12 ye kadar büyüdü doktorum çatlama iğnesi verdi vuruldum dediğini yaptım. 5gun oldu daha.etkisi olduğunu nasıl anlayabilirim.

Merhaba, yumurtlama tedavisi gören hanımların çoğunda belirtiler olsada bir kısmı septom yaşamaz. İlaç kullanımı esnasında gögüslerde hassasiyet,şişme,vajinal akıntıda artış gibi belirtiler olur. Enjeksiyonun 14. günü gebeli testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri