Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Merhaba beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Merhabalar. Benim adet gecikemm vardi yumurtaliklarim buyumuyordu doktor yumurtaliklarimi buyultup yumurtalik catlatma ignesi yapdi. Araligin 7 sinde caritlatma ignesi vurdurdu sinra doktorumun dedigi satte iliskiye girdik ama agrim yokdu vurdukdan 10 gun sonra kasik agrisi geceleri mide bulantisi basladi. Doktorum 20 gun sonra gel dedi. Bi hafta kaldi gitmeme. Kan testi yapdircam ama kasiklarim suan agriyo acaba gecmi catladi yumurtalarim

Merhaba, durumunuzun gebelikle ilgisi yok. Tedavide kullanılan ilaçlardan kaynaklı. İlaçlar yumurtalıklarınızı uyararak yumurta yapmanızı ardından çatlamasını sağlıyor. Dolaysıyla bu tür septomları yaşamanız normaldir. Adet gününe kadar septomlar devam eder adetin başlamasıyla biter.

Nasil yani cocuk tutmadimi acaba gec catladiysa. Ne olucak bundan 8 ay once dusuk yapdim smdide hamile olabikirim diye iliskiye girmeye korkuyorum birsey olucak diye.

Esra hanım ben size çocuk yok diye bir cümle kullanmışmıyım ? Durumunuzun gebelikle ilgisi yok diye belirtmişim ve nedenini açıklamışım. Gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz. Yumurtlama tedavisi gören her hastada kullanılan ilaçlardan kaynaklı kasık ağrısı, vajinal akıntı bel ağrısı, gögüs hassasiyeti gibi septomların görülmesi normaldir . Hekimizinin önerdiği tarihte test yapın.

Mrb kızlar ben aranızda yeniyim ☺ iki aydır klomen tedavisi görüyorum dr ilk seferde çatlama iğnesi vermedi ama bu kez verdi iki gün önce yaptırdım ertesi günü kaşık ağrısı mide bulantısı oldu ama bugün geçti sanırım çatladı sizce ne zaman kan testi yaptırayım heyecanla bekliyorum zaman geçmiyor ilk defa olumlu hissediyorum ☺
Merhaba sonuç ne oldu acaba

Mrb ben ayın 30.da iğne yaptırdım çok tuaf bir şekilde bel ağrısı ve karnımda pıt pıt bişeyler oluyor testi en erken olarak ne zaman yapmam gerek

Mrb ben adetimin 5. Gunude klomen kullanmaya başladım 14. Gununde de iğne yaptırdım benimde ilk iki gun col fazla agrim oldum iliski onerdi dr igme gunu ve sonraki gun iliski oldu ondan sonra 2 gun sonra tekrar oldu adetime 1 hafta var test yapsam cikar mi

Geri