Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Merhaba, enjeksiyonun 14. günü gebelik testi yapabilirsiniz. Erken yapılan testler hatalı sonuç verebilir.

Merhaba 24eylülde 20mm yumurtam için saat 14 te çatlatma ignesi oldum igneden önceki gece igne oldugum gece ve sonraki gün ilşki oldu ama 36 saat yerine 44 ve 48.saatlerde ilişki oldu bu ay hamilelik şansı kaybolmusmudur acaba 36.saatte ilşki yaşamadım diye ?

Merhaba 24eylülde 20mm yumurtam için saat 14 te çatlatma ignesi oldum igneden önceki gece igne oldugum gece ve sonraki gün ilşki oldu ama 36 saat yerine 44 ve 48.saatlerde ilişki oldu bu ay hamilelik şansı kaybolmusmudur acaba 36.saatte ilşki yaşamadım diye ?

Sperm rahimde 5 gün yaşayabiliyor dolaysıyla hamile kalma ihtimaliniz var . Çatlatma iğnesinden 15- 16 gün sonra gebelik testi yapın.

ben 13 kasımda çatlatma iğnesi yaptırdım bir de doktorum cerone diye bir jel verdi onu kullandım 4 gündür adetim tam olarak gelmiyor. Jeli kullandığım da normalde beyaz tortu oluşurdu. Salı sabahı biraz sulu kan geldi sonra hiç gelmedi sadece kahverengi tort geldi çamur gibiydi dün gece gebelik testi yaptim negatif çıktı bu sabahta kan geldi sulu açık renkte kan ama biraz daha fazla ondan sonra hiç gelmedi ne yapacağımı bilmiyorum yardimci olabilir seniz çok sevinirim

ben 13 kasımda çatlatma iğnesi yaptırdım bir de doktorum cerone diye bir jel verdi onu kullandım 4 gündür adetim tam olarak gelmiyor. Jeli kullandığım da normalde beyaz tortu oluşurdu. Salı sabahı biraz sulu kan geldi sonra hiç gelmedi sadece kahverengi tort geldi çamur gibiydi dün gece gebelik testi yaptim negatif çıktı bu sabahta kan geldi sulu açık renkte kan ama biraz daha fazla ondan sonra hiç gelmedi ne yapacağımı bilmiyorum yardimci olabilir seniz çok sevinirim

Enjeksiyonun 14. günü gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Testi erken yapmışsınız. Açık renkteki lekelenmeniz tedavi kaynaklı anormal bir durum söz konusu değil. Septoma ağrı eşlik ederse hekiminizi bilgilendirin.

Merhaba,

Kasıklarınız iğneden dolayı ağrıyor .Bol bol dinlenin , stres yapmayın.Beklenen mensiniz de gecikme olursa test yaparsınız.
merhaba ben polikistik over sendromu hastasiyim aylardr tedavi oluyorum ve miyom davardi bnde Allaha sükur sogan kürü ile miyomu erittm basardm suan ise golik asit ve balık yagı kullniyorum doktorum klomen tedaviisiuyguladı ve10 gun icinde yumurtam baya büyudü ve cok iyi bi gelisti . ve sonra 26 kasimda çatlatma ignesi oldum smdi aralık 4 oldu ve akıntım su gibi bazende beyaz kasık agrilarimda arttı migdem ekşiyo surekli olarak daima sabhta hep agriyo migdem bu belirtiler hamilelkmidr doktorum iliski gunleri yazdı uyguluyoruz ve son bi iliski gunum kaldı ondan snra bekliyip test yap dedi doktor peki olumsuz cikarsa asilama istermi doktor aşilamaya ne gucumz yeter nede paramz. lutfen cvblayn

merhaba ben polikistik over sendromu hastasiyim aylardr tedavi oluyorum ve miyom davardi bnde Allaha sükur sogan kürü ile miyomu erittm basardm suan ise golik asit ve balık yagı kullniyorum doktorum klomen tedaviisiuyguladı ve10 gun icinde yumurtam baya büyudü ve cok iyi bi gelisti . ve sonra 26 kasimda çatlatma ignesi oldum smdi aralık 4 oldu ve akıntım su gibi bazende beyaz kasık agrilarimda arttı migdem ekşiyo surekli olarak daima sabhta hep agriyo migdem bu belirtiler hamilelkmidr doktorum iliski gunleri yazdı uyguluyoruz ve son bi iliski gunum kaldı ondan snra bekliyip test yap dedi doktor peki olumsuz cikarsa asilama istermi doktor aşilamaya ne gucumz yeter nede paramz. lutfen cvblayn

Merhaba, septomlarınız tedavisini gördüğünüz ilaç kaynaklı normaldir. Ağrınız dayanılmaz derecede ise durumu doktorunuza bildirin. Hamile olup olmadığınızı enjeksiyonun 14. günü gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz.Stres yapmayın , mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Herkese merhaba.8 gun Fostimon 150mg vuruldum.6 gun once catlama igne yapıldı.O igneden beri mahv oldum, yüzümde döküntü oldu,karnim şişti,cok hasas oldum, kasıklarımda surekli agri var birde göğüsler çok kötü agriyor,dokunamiyorum diye.Biliyorum adet gecikmesi lazım ki kan testi yaptirayim,ama insanin kafasina takılıyor işte.Gogus ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi?

Kızlar selamlar ben çatlatma iğnesini vuruldum doktorum da şu gün dedi o günde boş geçmedi daha adetime 12 gün kadar var ben gebelik testini tam olarak ne zaman yapmalıyım hamile olduğumu en erken ne zaman anlayabilirim yardımcı olabilir misiniz banada ?

Geri