çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı
kızlar ben yumurta takibi yaptırdım menegon iğne ve sonrasında çatlatma iğnesi vuruldum iğneden 19 gün sonra regli oldum 2 gün az oldum sonrasında siyah ile kahveye yakın akıntım oldu.bendeki değişiklik iştahım çok açıldı kilo aldım göğüslerimde sızı ve sıkınca süt geliyor unutmadan tedavisiz bir kızım var kızıma kardeş isteyince olmadı dktr gidince pko olduğumu söyledi 2 ay ilaç daha sonrasında yumurta takibi yaptı gerisini zaten yazdım evde test yaptım reglimin 2 inci günü akşam ama negatif çıktı kafam karıştı kızıma hamileliğimde hafif kahve rengi lekelenmem olmuştu ben onu regli sandım 2 hafta sonra evde test yapım pozitifti benim merak ettiğim üstüne görmede evde yapılan gebelik testleri ne kadar doğru sonuç verir lütven yardım edin bilgilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum

Cnm bende senin gibi menegon ignesi olmustum daha sonrada catlama ignesi oldum 19gun sonra reglim oldu ve test ysptim reklimin 2gunu negatif cikti simdi ise goguslerimde sislik ve kilo aldim bunun nedeni ne olabilir

Merhaba arkadaşlar bende bebek için iyne kullandım sonra yumurta çatlatma iynesi vurundum adedimi 5 gün geçti ve sancılarım var acaba hamile miyim yardımcı olur musunuz .

Geri