Çatlama İğnesiyle Hamile Kalan Varmı Yardımcı Olursanız Sevinirim

pirenses

Yeni Üye
Üye
Çatlama İğnesiyle Hamile Kalan Varmı Yardımcı Olursanız Sevinirim
çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar iğnesiyle kaldım iğnesinden sonra yumurta
ben iki aydır tedavi göruyom tutmadı daha ikinci bebek icin

bebiş istiyorum

bende düzensizlik var üç yıllık evliyim bu ara burada yeniyim slm.eşimde sorun yok bendede sadecek düzensizlik var.klomen ve çatlatma ignesiyle hamile kalan varmı.bu ay başlayacagım yardım rdin...çatlatma ignesini sigorta karşılıyormu.fiyatı nekadar.klomen ve çatlatma ignesi nasıl kullanılıyor...cvp lütfen...

bende düzensizlik var üç yıllık evliyim bu ara burada yeniyim slm.eşimde sorun yok bendede sadecek düzensizlik var.klomen ve çatlatma ignesiyle hamile kalan varmı.bu ay başlayacagım yardım rdin...çatlatma ignesini sigorta karşılıyormu.fiyatı nekadar.klomen ve çatlatma ignesi nasıl kullanılıyor...cvp lütfen...
hoş geldin canım aramıza. benimde bu 2. olacak klomen ve çatlatma iğne kullanalı. daha dün vuruldum iğneyide.sigorta karşılıyor canım iğneyi. kendşn alırsan 74 tl. dün bayagı ugrastım eezsane sorun yaptı ilk iğnemide ordan almıştım 23 yasını daha doldurmamıssımız dedi doldurmadan devlet bu iğneyi vermiyor dedi baska ezcane ise iğneyi verdi ama bayagı uğrastım. ilk baslarda benimde adetimde düzensizlik vardı. klomene baslayalı 2 aydır 28 günde bi adet görer oldum geçen ay adet bittikten sonra çıktıgım için doktor klomen yazmadı.bu ay 2. olacak inşalah annesine gelir melegimmm

1 yillik evliyim esimle bir bebegimiz olsun cok istiyoruz ama olmuyorm doktoro gittim iddarimda yogun derecede intihap olduu soyledi . Daha oncede enfeksiyonum vardi olmamasinin sebebi bumu ya da baska sebeblerden de kaynaklaniyor olabilir mi ?

1 yillik evliyim esimle bir bebegimiz olsun cok istiyoruz ama olmuyorm doktoro gittim iddarimda yogun derecede intihap olduu soyledi . Daha oncede enfeksiyonum vardi olmamasinin sebebi bumu ya da baska sebeblerden de kaynaklaniyor olabilir mi ?
canım bende 23 ay öncesine kadar vajinada yrar vardı. bu ilşki sırasında kuruluktan ileri geliyormuş. fitil falan verdi geçti.kaç yaşındasın nerde yasıyorsun canım.

Canim esim seni cok ama cok seviyorum . Inan bana bir gun sen ve ben o guzel melegimizi kucagimiza alacagiz allahin izniyle . Sen dunyanin en yakisikli babasi. Olacaksin buna inan bebegimmmmmmm...Seni seviyorum

Geri