Cep Telefonundan İnterneti En Çok Yiyen Uygulamalar açıklandı

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Cep Telefonundan İnterneti En Çok Yiyen Uygulamalar açıklandı
Özellikel cep telefonları kullanıcılarını ilgilendiren bu habere lütfen dikkat edelim melekler. Geçtiğimiz Eylül ayının sonunda Sandvine tarafından bir açıklama yapılarak rapor halinde dünyada ki cep telefonu kullanıcıların bilgisine bir rapor sunuldu buna göre sıralaması ile dünyanın en çok internet harcayan uygulamaları belli oldu.

Beşten geriye doğru sayarak bu uygulamaları sizlere sunmak istiyorum. Özellikle kullanıyor iseniz lütfen dikkat edin en azından evlerinizdeki internetleri kullanarak bunları yapmanız daha mantıklı olacaktır. Malum ülkemizde her şey palallı ve en çok başı da cep telefonu internetleri ev internetleri çekiyor.

4. Sırada Canlı yayın uygulaması TWİTCH Var bu uygulamanın çektiği internet oranı %3,5 olarak ortaya çıkıyor. Hemen artından gelen uygulama,

3. Sırada Dünyanın En Pahallı firmalarından Amazon geliyor. Özellikle bu firmanın cep telefonu kullanıcıları için geliştirdiği dizi ve film portalı Amazon Prime Video da %5,7 ile üçüncü sırada yer alıyor.

2. Sırada YOUTUBE uygulaması var. Hemen hemen her evde telefonda bilgisayarlarda ve tüm elektroniklerde karşımıza çıkan İnternetin Devi Google firmasının Video servisinin yüzde oranı ise %21,3 baya yüksek melekler.

1. Sırada Yer alan uygulama hemen hemen yine herkeste bulunan Netflix Bu uygulamanın dünyanın en çok internet tüketen uygulaması olduğu açıklandı yüzde ortalaması ise %26,6

İnterneti az kullanmak isteyen cep telefonu kullanıcıları için bilgilerimizin sonuna geldik :)

Son düzenleme:
Valla sadminim bu saydıklarını ben kullanmıyorum fakat bir oyuna sardım ve oda hem internetimi hemde telefonumun şarjını sömürüyor. Oyunun ismi PUBG mobile bu arada oyun süper sen mutlaka biliyorsundur

Onun haricinde sürekli olarak kullanılan youtube whatsapp twitter facebook gibi uygulamalarda sınırsız veren operatörler var onlara geçmek mantıklı gibi geliyor bana. Ben de yakında yılbaşından sonra vodafone'a geçeceğim :)

Onun haricinde sürekli olarak kullanılan youtube whatsapp twitter facebook gibi uygulamalarda sınırsız veren operatörler var onlara geçmek mantıklı gibi geliyor bana. Ben de yakında yılbaşından sonra vodafone'a geçeceğim :)
Netfilixi sadece wifi varken izliyorum çok mecbur değilsem dışarda internet kullanmıyorum vodafona hayatta geçmem 20 liramı yediler şerefsizler

Geri