chat box editörümüz cemoş parkta :D

akşam vakti yemek yedikten sonra yürüşümüzü yaptıkk, etrafın tenhalaşmasını bekliyoduk :dp178: cemoşun evinin önünde küçük şirin bi park var.. orada oturduk.. herkes evine çıkınca bizde koşarak salıngaçlarımızı seçtik cemoşta dahill :laugh: cemoş ilk yavaş yavaş sallanmaya başladı binaları kontrol edince baktı herkes uyumuşş; "alllahhh" dedii hızlanmaya başladı :D hatta hızını alamadı yarış bilem yaptıkk:laugh::laugh::laugh: bi havalandı bi havalandıki sormayınn :laugh: saat ilerledikçe cemoş uçtuu .. tuhaf tuhaf sesler çıkarmaya başladıı:laugh::laugh::laugh: "iihiii, ahaa, fifii fiii fiii" gibi :laugh::laugh::laugh: oy cemoş oyy.. hala büyümedin haa :laugh: yinede seni çok seviyoruzz.. hepiciğimiz :kiss::kiss::kiss:

Son düzenleme:
M

Misafir

Forum Okuru
Tüh keşke bir karede resim çekseydin, gözümde canlandırdım da süpermiş :D:D Cemomu öyle çocuk gibi şımarırken görmeyi çok isterdim ama hayali bile güzel be :D:D

Tşkler Rukiş :))))

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
ayy kör olam emi rukiii ne anlatıyon özelimi hahaha
ama ne yalan diyim nasıl eğlendim yavv sangalaçtaa hahahauçtum uçtum ama az bişede tırsttım bide komşum eşiyle geçiyoduu görmesin diye yüzümü kapattım ama bedenim kabak gibi ortadaydı hahaha
kadın güldü ama kocası bana laf atmış duymamışım salıncak snei taşıdımı bari demiş hahaha
ayy çıkardığım o sesler de istem dışıydıı nasıl yaptım bilmiyorum hahaha ama çok eğlendim

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
iihihiii aki koki demek ahahahaha kıs sen çincedemi öğrendin:D ama senin çıkardığın sesler farklıymış baksana asruki farklı sesler yazmış kıs ahahahaha :D iyi ettin oh canına değsin yine bin kıs:D ben de çok severim salıncağa binip sallanmayı kimseyide takmam binerim valla:D

ayşegüüll

Daimi Üye
Üye
cemom sen benim canımsın ya kıs ben senin her haline gülüyom ya hahahah süper bir yaratıksın iyiki tanımışim seni fıstıklı kurabiyem ohhh çok iyi yapmışsın bende çok severim salıncaği bebişim doğsun beraber sallanırız artık seni seviyoreeeee

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
cemom sen benim canımsın ya kıs ben senin her haline gülüyom ya hahahah süper bir yaratıksın iyiki tanımışim seni fıstıklı kurabiyem ohhh çok iyi yapmışsın bende çok severim salıncaği bebişim doğsun beraber sallanırız artık seni seviyoreeeee
ayşemmmm:kiss: kıs bende iyiki seni ve burdaki herkesi tanımışımm hiç pişman değilim yine olsa yina yapardımhahaha bende seni seviyoreee herkesi seviyoree:kiss: bide öpüyoreeehahaha