Cildimiz için faydalı bir cilt bakımı Pudrayla gelen güzellik.

hatiss

Yeni Üye
Üye
Cildimiz için faydalı bir cilt bakımı Pudrayla gelen güzellik.
cilt için maske,cilt için maske tarifleri,

Arkadaşlar sizlere bir tarif yazacağım pudra ve yumurta akıyla cok mucize bir cilt bakımı pudra ve yumurta akı cildi güzelleştiriyor ve pürüzsüz hale getiriyor..sivilce ve akne gibi sorunu olan arkadaslarımda varsa aranızda bu bakımı haftada 2 defa düzenli olarak uygulamaları yeterli olacaktır.Çok basit bir yöntem.

yumurta-2a9.jpg

2 yumurta akı ve saf bebek pudrasını mama kıvamına yani kremsi bi kıvama gelene kadar yumurta akının içine ilave edıyoruz..daha sonra temizlenmiş cilde uyguluyoruz ve yarım saat kadar bekletıyoruz daha sonra ılık suyla duruluyoruz işte bu kadar basit..ardından günlük nemlendırıcınızı uygulayabilirsiniz.yorumlarınızı bekliyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilk defa duydum bu kürü ve mutlakaa deneyeceğim benim cildim çok yorgun solgun görünüyorr yakından bakıncaa çok çirkin görünüyor gözümee bu tarifi deneyeceğim umarım işe yarar canımm sonucu burdan yazarım :D:D

peki bu kürü haftada kaç defa uygulayacağız ?

ilk defa duydum bu kürü ve mutlakaa deneyeceğim benim cildim çok yorgun solgun görünüyorr yakından bakıncaa çok çirkin görünüyor gözümee bu tarifi deneyeceğim umarım işe yarar canımm sonucu burdan yazarım :D:D

peki bu kürü haftada kaç defa uygulayacağız ?
cemoşçum kürü haftada 2 kez uygulaman yeterlı olcaktır ama cildinin durumuna görede ayarlayabilirsin o sana kalmış tamam..umarım işe yarar..uyguladıktan sonra yorumunu beklıyorum senden..

cemoşçum kürü haftada 2 kez uygulaman yeterlı olcaktır ama cildinin durumuna görede ayarlayabilirsin o sana kalmış tamam..umarım işe yarar..uyguladıktan sonra yorumunu beklıyorum senden..

sağol canım mutlaka uygulayacağımm bi soru dahaa :D:D nemlendirici tavsiyen varmı pekii yani ne sürelim bu uygulamadan sonraa ?

ayyy bebek harikaaa hahaha kısss pudra markası fark edermi canım bide zararı varmıdır güzelleşelim derken bişey olmasın kıss
yok yahu geveze olurmu hiç tamamen doğal bişi bu denenmiştir yanı yumurta ve pudra kadar doğal bişi varmı zararı olsa bebeklere sürmezler..doğal saf pudra olcak katkısız yanı kimileri parfumlu oluyor onlardan olmaz.talk pudra olabilir..

sağol canım mutlaka uygulayacağımm bi soru dahaa :D:D nemlendirici tavsiyen varmı pekii yani ne sürelim bu uygulamadan sonraa ?
nemlendırıcı için tavsiyeme cok şasıracaksın..aktarlarda kolayca bulabileceğin birsey sölüyorum sana gül yağı:D mutlaka al cemoş fiyat olarakta cok uygun düzenlı kullanabilirsin hergun..hoşta bir kokusu var..ayrıca cildi nemlendırdiği gibide sivilce gibi problemler içinde gül yağı birebir.

nemlendırıcı için tavsiyeme cok şasıracaksın..aktarlarda kolayca bulabileceğin birsey sölüyorum sana gül yağı:D mutlaka al cemoş fiyat olarakta cok uygun düzenlı kullanabilirsin hergun..hoşta bir kokusu var..ayrıca cildi nemlendırdiği gibide sivilce gibi problemler içinde gül yağı birebir.

woww süpermişş gül yağı demekk gülün zaten cilde çok iyi geldiğini biliyoruzz bunalrı mutlaka denemeliyim sağol bebekcimm:D:D

Geri