Cilt ve saç güzelliği için bebek yağı kullanın

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Cilt ve saç güzelliği için bebek yağı kullanın
Bebek yağı, yenidoğan bebeklerden doğduktan sonra kullanılan bir üründür. Ama bebek yağının o kadar faydaları var ki sadece bebekler için değil artık bebek yağını yetişkinler bile kullanabiliyor.

Bebeklerin hassas ciltleri için oldukça saf bir ürün olan bebek yağı, yetişkinlerin cilt ve saç güzelliğine de birçok faydaları bulunuyor.

Bebekler de genellikle banyo sonrası kullanılan bebek yağını ayrıca bebeklerde gaz sancısı için masaj yağı olarak da kullanabilirsiniz.

Kuru ciltlerin ciltlerini sürekli nemli tutmaları gerekiyor. Cildi nemlendirmek için doğal bir nemlendirici olan bebek yağını cildiniz için güvenle kullanabilirsiniz.

VauCf_1488976851_298.JPG

Yetişkin bayanlar bebeklerin kullandığı bebek yağını hangi durumlar da nereler de kullanabilir?

Bebek yağı oldukça doğal bir makyaj temizleyicidir. Bebek yağını cildiniz de bulunan makyaj ve makyaj kalıntılarını temizlemek için güvenle kullanabilirsiniz.

Bebek yağının içerisin de bulunan E vitamini, zeytinyağı cildi nemlendirdiği gibi vücut bakımında da tercih edilerek kullanılabilir.

Yazın havuz ve deniz kenarın da güneşlenirken bebek yağını bronzlaştırıcı olarak kullanabilirsiniz.

Anne adayları hamilelik çatlakları için gebelik boyunca çatlakların oluşmasını önlemek için güvenle kullanabilir.

Bebek yağı sadece cilt için değil bunun yanın da saç kırıklarını önlemek için de kullanılabilir. Bunun için bebek yağını saçınıza masaj yaparak yedirin ve yaklaşık 30 dakika bekledikten sonra durulayın...

cildim çok kuru olduğu için bir ara banyodan çıktıktan sonra kurulanmadan bebek yağı kullanıyordum gerçekten cildi çok güzel nemlendiriyor ve yumuşatıyor saçlara da faydası olduğunu bilmiyordum denemek lazım sonuçta bebeklerin hassas cildi için üretilen bebek yağının bir zararı olcağını sanmıyorum eminim ki saç bakımında da büyük katkı sağlıyordur

Geri