Çimstone siyah mutfak tezgahı mutfakta siyah severler

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Çimstone siyah mutfak tezgahı mutfakta siyah severler
Çimstone siyah mutfak tezgahı çimstone siyah tezgah ve daha fazlası Melekler FORUM'da

ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHLARI KULLANIŞLI MI?

Siyah rengi mutfakta sevmem ama çimstone tezgahlar çok şık. Mutfak dekorasyonunda özellikle siyah renk pek sevmiyorum çünkü sıçrayan yağ damlaları tozu hemen gösteriyor. Ama tercih edenlere çimstone siyah mutfak tezgahlarını sunmak istiyorum sizlere. Özellikle beyaz renkte açık tonlarda mutfak tezgah arası fayanslarla çok şık bir uyum yakalayabilirsiniz. Mutfağınız dar ve ışık almıyorsa siyah renkleri önermiyorum ne tezgahta ne tezgah arasında yani mecbur kalır ya da siyah isterseniz ışıklandırmanızın kuvvetli olması gerekir aksi taktirde mutfakta ışıksız loş bit ortam oluşabilir ben de özellikle mutfağımın aydınlık ışık alan bir alan olmasından yanayımdır. Çimstone kalite olarak sağlam ve dayanıklı olması nedeniyle çok tercih edilmekte. Özellikle siyah tercih etmeyenler için çimstone tezgah renkleri çok çeşitli ve ışıl ışıl. Dayanıklı ve sağlam duruşu yanında estetik zarif bir tarafı da vardır tezgah örneklerinin. Siz de mutfağınıza yeni bir hava vermek istiyorsanız işe tezgahınızdan başlayabilirsiniz. İster uzun bir mutfağınız olsun her türlü çimstone tezgah ile size yardım sağlayacaktır. Özellikle bazı mutfakları görüyoruz ki ortada tezgah var siyah çimstone orta tezgah için de şahane bir görünüm sunacaktır. Dilerseniz üzerine ankastre ocağınızı da yerleştirebilirsiniz.

cimstone siyah tezgah.jpg

ÇİMSTONE SİYAH TEZGAHLA UYUMLU RENKLER

İlla da çimstone siyah tezgahından olsun diyorsanız tezgah arası fayansınızı ve dolap renklerinizi açık renk modellerden tercih edebilirsiniz. Siyah ve beyaz uyumunu mutfağınıza da taşıyabilirsiniz. Zıt renklerin uyumu her zaman doğru bir dekorasyonu sunar bizlere. Çimstone tezgahlardan genel olarak bir memnuniyet söz konusu siz de düşünüyorsanız ya siyah ya da farklı renk tonlarını incelemeden karar vermeyin derim. Mutfakta siyah tezgahla beyaz ve bir miktar kırmızı renk kullanmak hoş bir uyum yaratacaktır. Özellikle siyah tezgah ve siyah tezgah arası tercih etmeyin derim. Dolaplarınız her ne kadar beyaz olursa olsun siyah renk birleşimi kötü görünebilir. Siyah çimstone tezgah tercihinize lavabo tercihi olarak gümüş rengi bir levye tercih edebilirsiniz bence şık görünüyor. Mutfağınız ankastre olacak ise siyah tezgah üzerine şık beyaz bir ankastre ocak ve fırın tercih edebilirsiniz. Uyumu harika olacaktır.

cimstone siyah mutfak tezgahi.jpg

ÇİMSTONE SİYAH TEZGAH MODELLERİ DAYANIKLI VE ŞIK

Düz siyah bir siyah tezgah mı yoksa desenli siyah bir tezgah mı derseniz ben alacak olsam desenli olanı tercih ederdim. Tek renk tezgah çok kiri tozu gösterecektir. Mutfağın en kirli en kalabalık alanı tezgahlar olduğundan tezgahı incelemeden araştırmadan almayın. Çimstone siyah tezgahlarda bazı modellerde içi simli gibi görünüyor o modeller benim favorim. Kir leke çok belli etmiyor. Siyah olacaksa desenli derim. Mutfağınızın en kirli alanı hem en temiz alanı yine tezgahtır. Siyah tezgah alsanız toz kir yine sorun olmayacaktır. Çimstone tezgah renklerini bu linkten genel olarak inceleyebilirsiniz.

siyah cimstone tezgah.jpg

Geri