Cinler insanın eline ayağına kına yakarmı ?

selamun aleykum ben 37 yaşındayım rüyalarımda mezar taşıyla konuştuğumu sarı kediyle konuştuğumu yılanlar görüyorum havada kuş gibi yükseklerden uçuyorum bu bende çocukken başladı yetiştirme yurdunda dişi bir cin tarafından rahatsız ediliyorum bütün sevdiklerimden akrabalardan nefret ediyorum benimle rüyamda konuşuyor daima senin yanında olacağım diyor babamı sevmiyorum cin bana söyle babanı öldüreyim diyor bende bırak eceliyle ölsün diyorum ümmü sibyan muskası takıyorum ama ona fayda etmiyor 37 yaşındayım evlilikten uzak duruyorum olmuyor biliyorum belki deli zannedersiniz ama doğru

selamun aleykum ben 37 yaşındayım rüyalarımda mezar taşıyla konuştuğumu sarı kediyle konuştuğumu yılanlar görüyorum havada kuş gibi yükseklerden uçuyorum bu bende çocukken başladı yetiştirme yurdunda dişi bir cin tarafından rahatsız ediliyorum bütün sevdiklerimden akrabalardan nefret ediyorum benimle rüyamda konuşuyor daima senin yanında olacağım diyor babamı sevmiyorum cin bana söyle babanı öldüreyim diyor bende bırak eceliyle ölsün diyorum ümmü sibyan muskası takıyorum ama ona fayda etmiyor 37 yaşındayım evlilikten uzak duruyorum olmuyor biliyorum belki deli zannedersiniz ama doğru
Soner bey sizdeki durum "aşık cin musallatı". Nette bununla ilgili sayısız video var, izlemenizi tavsiye ederim. Özellikle Serkan Kiremit adlı hocanınkileri izleyin. Evlilijten uzak tutan odur sizi. Tehlikeli boyutlara ulaşmadan önleminizi alın. Allahşifa versin...

Deli değilsiniz cinler vardır ve insanlara musallat olabilirler. İyi bir hoca bulun sorun danışın . Cin şerrinden korunmak için her gün felak nas,ihlas ve ayatel kürsü okuyun. Korkmayın korku cinleri besliyor. Unutmayın ki Allah bizleri yaratılanların en şereflisi olarak yarattı. Bizler onlardan güçlüyüz. Ve okunacak dualarla onları kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Ayrıca sahih bir kaynaktan alıntılayarak paylaşıyorum bunu da mutlaka yapın ;

Sadaka verin. 70 kere Estagfirullah min külli mâ kerihallah duasını da okuyun. Sabah akşam 24 kere Estagfirullah denir, sonra (Estagfirullah elazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh) denir. Sonra 11 İhlas ve 7 kere Fatiha ve 33 kere, Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed okuyup, sevabı Peygamber efendimizin ve Eshab-ı kiramın ve Evliyanın ve sonra isimleri okunarak Silsile-i aliyye büyüklerinin ruhlarına hediye edilir. Bunların hürmetine şifa vermesi için dua edilir

2000 yılıydı evde annem ve sadece kuzenim vardı sabah 10 gibi kaltığımda sol yada sağ elimde avucumun içinde kına vardı annem yada kuzenimin yapacağı yapabileceği bir şaka olamazdı asabi biri olmam sebebiyle çok şaşırdım annem cinler yapmıştır dedi inanır böyle şeylere de hatta zeytin burnunda bir hocaya adıma muska yaptırmıştı muskayı bana verdiklerinde fiyatını öğrenir öğrenmez hocanın yanına gidip dişlerini dökmüştüm muskada da sadece fatiha süresinin printer dan cıkma fotokopisi çıkmıştı gençlik işte :) zaten pekde sıcakl bakamıyorum bu DİN olayına arkadaşlarım ve cevrem baya baya zorluyorlar bende mücadele ediyorum ama ısınamıyorum . bildiğiniz harbiden ama harbiden bir ilim sahibi varsa yardımcı olun bana bende varmı bişeler bi baksın NOT: valla dövmücem

Moderatör tarafında düzenlendi:
2000 yılıydı evde annem ve sadece kuzenim vardı sabah 10 gibi kaltığımda sol yada sağ elimde avucumun içinde kına vardı annem yada kuzenimin yapacağı yapabileceği bir şaka olamazdı asabi biri olmam sebebiyle çok şaşırdım annem cinler yapmıştır dedi inanır böyle şeylere de hatta zeytin burnunda bir hocaya adıma muska yaptırmıştı muskayı bana verdiklerinde fiyatını öğrenir öğrenmez hocanın yanına gidip dişlerini dökmüştüm muskada da sadece fatiha süresinin printer dan cıkma fotokopisi çıkmıştı gençlik işte :) zaten pekde sıcakl bakamıyorum bu DİN olayına arkadaşlarım ve cevrem baya baya zorluyorlar bende mücadele ediyorum ama ısınamıyorum . bildiğiniz harbiden ama harbiden bir ilim sahibi varsa yardımcı olun bana bende varmı bişeler bi baksın NOT: valla dövmücem

İnanmadığınız bir dinin, ilim sahibin den yardım istiyoruz. Çok ironik bir durum.

2018 ilkbaharında bir sabah uyandığımda elimde tespih tanesi kadar küçük bir kına izi gördüm. Şaşırdım. İnternete baktım cinlerle ilgisi varmı diye. Çünkü tam da o zamanlar Allah a bana bir cin dost göndermesi için dua ediyordum, yalnız kaldığımda benimle konuşacak biri. Çünkü çok sıkılıyorum. İnternete baktığımda nedenini anladım. Biraz sevindim ama ondan sonra bir şey olmadı bende vazgeçtim.

Geri