Clexane 0.4 kullanip ikinci gebeligindede kullananlar ve sezeryan olan anneler :)

Aden17

Yeni Üye
Üye
Clexane 0.4 kullanip ikinci gebeligindede kullananlar ve sezeryan olan anneler :)
2 düştükten sonra pihtilasma cleaxsane .4 kullandım . 15 aylik bir oglum var çok şükür. Suan yine geç döllenme denilen ikinci ye hamile yim.agir bir doğum ve hamilelikten sonra yeni baştan aynı şeyleri yaşayacak olmak inaninki gözümü aşırı derecede korkutmaya.daha şimdiden kararsızlık basladi. Kürtaj mi daha riskli benim için yoksa dogum mu :)( iğne kullansinmi kullanmasın mi . Sorunda şu ilk gebelikte 45 'den 98 kilo olmuştum hiç bir sıkıntım olmadığı halde. 8 ay boyunca yatmam gerekti bana haşlanmış patates kuru ekmek ve tuzlu çubuk kraker dışında herşey yasaktı.sezeryan da daha da riskler başladı.uyusmadi sonra acil olarak tam uyuttular. Doğum sonrası 1 ay kalkamadim. 8 ayda hala dikişlerim iyilesmemisdi.beni dogum yaptığım hastane dışında hiçbiri tam teferruatlı hastane değiliz diye almadı.şimdi bu salı genetik ve diğer testler için kan sonucu çıkacak ve kurtaj mi yoksa dogum mu karar verilecek. Lakin kurtaj da kist nedeniyle rahim ağzının darlığı sebebi ile zor bir kurtaj olabileceği yüzde 90 rahim alınabileceği kanama sebebiyle herşeyin olabileceği söylendi. Doğum için se iğne krizini aşamadık ve yaşım 27 . Hepsini toplarsak ikinci dogumundada bu iğneyi kullanip sezeryan olan anneler sizler nasıl geçirdiniz deneyimlerini zi paylaşır mısınız?

Geri