clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

Merhaba arkadaşlar birinci bebeğimi 7. Haftada kalbi durduğu için kaybettim.şimdi tekrar hamileyim.Dr um hamile olduğumu öğrenince genetik test yaptirdi. Heterozigot taşiyici çikti clexane 0.4 başladim.hamileliinin başindan beri de coraspin kullanıyorum.yalniz clexanei 7. Haftamin sonunda basladim umarim geç değildir? ( kalp atişimizi duyduk)

Ben 8 ay da iki bebeğiminde karnımda 10 haftalık kalbi durdu dr prof herşeyi araştırdı hiç birşey çıkmadı pıhtılaşma falan ama hamile kalınca mutlaka iğne başlucakmış bana fayda sağlarmı öok korkuyorum :( buarada haşimato hastasıyım ilaç kullanıyorum troit için benim gibi olanlar be okur yazsın bize fikir olur

Bende altı ay önceki tüp bebek tedavimde clexan kullanıyordum. Altıncı haftada kanamalar başladı acilen doktora gittik bana clexanı bırakmamı söyledi kalp atışını duyduğumuz bebeğin bir sonraki kontrolde kalp atışı yoktu ve kürtajla aldılar. Diğer bir doktor keşke iğneleri bırakmasaydın demişti. Şimdi kendiliğinden tedavisiz hamile kaldım ama önceki gen tahlillerimi gösterdiğim doktor hemen o gün tekrar kan sulandırıcıya başladı. Bu sefer adı oksapar(aynı etkiye sahip)bakalım şimdi ne olacak?

Merhabalar 18 aylık oğlum var hiç beklemiyorken kaza.kurşunu bi bebeğiim daha geliyormuş benim.için çok.erkendi şaşırdım ama kabullendim. Bende clexan 0,4,. Ayrıca bebe aspirini kullanıyorum ilk bebeğimdede.kullanmıştım bundada kullanıyoorum.allahım.hepimize sağlık sıhat sonrada hayırlı ewlatlar versin inşallahh..

bende 2 düşükten sonra hetrozigot pıhtılaşma çıktı 3.kez hamileyim 5 haftalık fakat 2 gün önce kırmızı kanamam oldu hem coraspin hemde günde 1 defa cleaxen kullanıyorum düşük olmasından korkuorum birde bu ilaçların dozu rastgele verildi bunun için test yapılması daha sağlıklı ve kanamasız bi hamilelik gecirmemizi sağlamaz mı?

Merhaba
Ben de iki kayip sonucu yapilan testlerde kan pihtilasmasi sorunum oldugunu ogrendim..Su an on haftalik hamileyim doktorum 0,6 lik clexane ve bebe aspirini verdi. Ignemi hergun kendim yapiyorum insallah bu kez bebegimi kucagima alirim. Cok zor gunler yasadim o yuzden hala arada kaybetme korkusu yasiyorum. Allah hepimizin yardimcisi olsun..

Arkadaslar ben 32 haftalik hamileyim oksapar kullanıyorum gobekten vuruyorum acaba bebege bir zarari olurmu bu haftalarda gobekten vuranlar varmi

Bende 2 dusukten sonra kan pirtilasmasi cikti tekrar hamile kaldim clexsan 4000 arti aspirin kullandim bi ise yaramadi kurtaj oldum dok. B 12 eksiligi dedi testler yapildi hepsi normalinden iyi cikti. Kurtajdan 2ay sonra tekrar hamile kaldim. Suan sabah aksam clexsan 4000 vuruluyorum. Haftada 1kerede progesteron igne vuruluyorum 3.ayima girdik cok sukur hic kanamam olmadi. Onceki gebeliklerim hep kanama oluyodu.

Geri