clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

Selam kızlar aranıza yeni katıldım, bende bugün clexane ve aspirin kullanmaya başladım. Yarın da düşük iğnesi vurulacam.

Merhaba bende yeni hamileyim. Ilk hamileligim dusukle sonuclandi.tahlilerde kanda pihtilasma cikti.simdi corasprin ve claxaen 0.4 kullanmaaya basladim.insallah bu sefer yavrumu kucagima alırım.

innohep kullanıyorum

merhaba 36 haftalık hamileyim benim de daha önce 2 kez düşüğüm olmuştu o yüzden bu gebeliğimde dr innohep iğne başladı her gün 0.45 lik kullanıyorum.. bu arada pıhtılaşma sorunum da yok testlerimin hepsi normal çıkmıştı... bazı sebeplerden dolayı 30 haftada dr değiştirdim yeni dr um iğneleri artık bırakabileceğimi söyledi bana sanki erken gibi geliyor sonuçta normal doğum için 4 haftalık bir süre var... acaba bende pıhtılaşma sorunu olmadığı için mi erken bıraktırdı iğneleri??? kafam çok karışık 5 gündür kullanmıyorum bebeğin hareketleri iyi sürekli takip ediyorum yine de içimde bir şüphe var 38 dolana kdar kullansam mı???

Slm bende ne yapacagimi bilmiyorum artik 6 tane düşük yasadim ustelik 2. Sinden itibaren kleksan 0.4 ve coraspin kullanmama ragmen hepsi kucuktu ve kalp atislari duyulmadi simdi yine hamileyim ve her hafta proluton depot vuruncam bu sefer düsmez insallah kahverengi kanamam var :(

bende 2 düşükten sonra hetrozigot pıhtılaşma çıktı 3.kez hamileyim 5 haftalık fakat 2 gün önce kırmızı kanamam oldu hem coraspin hemde günde 1 defa cleaxen kullanıyorum düşük olmasından korkuorum birde bu ilaçların dozu rastgele verildi bunun için test yapılması daha sağlıklı ve kanamasız bi hamilelik gecirmemizi sağlamaz mı?

Bende senınle aynıyım cok endıselenıyrm ıkı gün once öğrendım pozitif ışk betahcg 14 ıki gün sonra 27 cıktı doktor bı 48 saat sonra dedı yıne betahcg clexan basladı hemen ,,2kez düşük yaptm kan pıhtılaşma var heterozıgot cok korkuyor. Değer artarmı

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ama ilk kez yazıyorum. Ben de 9 haftalık hamileyim ve clexane 4000 kullanıyorum sabah akşam. Hemozigot ve heterozigot var ben de. Bir şeyi merak ettim bu iğneyi kullanırken yeme içmenize dikkat ettiniz Mi. Netten baktığım yazılarda k vitamini olan besinleri dikkatli tüketiniz ilacın etkisini azaltir ya da artırır diyordu. Doktorum bana boyle bir şey dememişti kafam karıştı. Lutfen cevappppp

merhaba bende clexane igne yapiyorum dr banada ac tok yada sunu ye yeme hic birsey demedi netteki herseye inanma bence

Geri