clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

Merhaba bende ıgneyı kullanıorum kesınlıkle drla konus cnkı bu ıgne kan sulandırıcı kan pıhtılasman var mı kı bu ıgne kanı sulandırdıgj ıcın de kanaman olabılır arkadasın kanaması oldu hemen kesmıslerdı bu ıgneyı kanı cok sulandırdı dıe iyi bir hekıme git cnm bence ben 5.aya gırıoun ve o ıgneyı kullanıorum hala cok aukur hıc kanama olmadı

Mrhb gulm doktorum docen pzartesi gitim gebelik devam ediyor ineleri yap dinlen ve bol su ic dedi iki gündür dinden beri çok nadir damla geliyor ama bayram sabahı küçük bir parça geldi ogunden beri ağrılarım dindi bnde bebehimi kaybetim okadar tahlil yaptırdım sorun yok dediler ama yine engeliyemediler :(

Mrhb gulm doktorum docen pzartesi gitim gebelik devam ediyor ineleri yap dinlen ve bol su ic dedi iki gündür dinden beri çok nadir damla geliyor ama bayram sabahı küçük bir parça geldi ogunden beri ağrılarım dindi bnde bebehimi kaybetim okadar tahlil yaptırdım sorun yok dediler ama yine engeliyemediler :(
Ins sorun yoktur xnm yarın hastaneler acık olur bence gıtmeyı dene bakalım ıns bebegın senınledır

Çok geçmiş olsun.Bir çok gebelik kaybınız var .Gebelik kayıplarınızın nedenini araştırmak için genetik tarama testi yaptırın.Aksi taktirde aynı olumsuzlukla karşılaşabilirsiniz..

Teşekkürler ama yaptırdım hiç bu sıkıntı yok dedi doktorum malesef bebisimi kaybetim kimyasal gebelik dedi doktorum 3 ay sonra dusunursem hamile kalmadan tedaviye baslicak dedi doktorum çok üzgünüm ama hala bileceğim bise yok yüce allahım bn ve binm durumda olanlara yardimci olsun

Merhaba,

Eşim 13 haftalık hamile, ilk bebeğimizi kaybettiğimiz için doktor bu iğneği doğum olana kadar kullanmamızı söyledi. Ben yaklaşık 2 aydır eşime iğne yapıyordum ve bu konuda Türkiyedeki en uzman kişiye bir profesöre başvurduk. Emin olmak için 2. bir doç. dr. daha gittik. İki doktorda aynı gün muayeneden sonra iğneyi bırakmamızı önerdi. Bebek ölümlerini engelleyici herhangi bir etkisi olmadığı kanıtlandı ve bu iğne litaretürden kaldırıldı dedi. Doktorlar sadece olası bir ölümde hasta tarafından bize iğne vermediniz bundan dolayı bebeğimizin kalbi durdu tepkisine engel olmak için veriyorlarmış.

İğneye devam eden kişiler için bacaktan yapmanızı öneririm. Ayrıca morarmaması için iğnenin içindeki havasının mutlaka alındıktan sonra yapılması gerekiyor.

Allah hepinize bebeğinizi kucağınıza alabilmenizi nasip etsin.

Gittiğiniz doktorların hangi şehirde olduğunu ve adlarını gönderebilir misiniz?

Bende 2 aylık iken kalp atışı durmasindan düşük yaşadım, bende de kan pıhtılaşması çıktı, iki gün sonra kontrolüm var çok korkuyorum

Merhaba , Korkmayın her zaman aynı olumsuzluğu yaşayacaksınız diye bir kural yok.Hekim kontrollerinizi aksatmayın,stresten uzak durun..Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

Merhaba hanımlar:) Biri 7hafta 3 günlük diğeri 5 haftalık iki gebelik kaybım var. İkisinde de fetus oluşmadı kese olarak kaldı kanamayla düştü ve ikisinde de kürtaj oldum. Genetik testlerim sonucu PAI 4g/4g homozigot ve MTHFR A1298C heterozigot Mutant çıktı. Diğerleri normal. Bulunduğum ilde doktor alternatifim yok olan doktor sonuçları ilk gördüğünde bebe aspirini iç yeter dedi. Şuan zaten ona da randevu alamıyorum Mhrs'den nedense Fakat homozigot yani hastayım ve iğne şart internetten araştırdığım kadarıyla. Benimle aynı sonuçlara sahip olup doğum yapanlar yada yapmak üzere olanlar; nasıl tedavi gördünüz? Hangi ilaçları kullandınız? Clexan dozu neydi günde kaç defa vuruldunız vb bilgileri lütfeeenn paylaşın lütfen En azından genel bir bilgim olsun:grouphug:

Geri