clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

gülüş

3 gündür bakıyorum ama benden başka clexane igne kullanan yok galiba. eger ilerde aranızda kullanmak zorunda kalan olursa yardımcı olmaya çalışırım melekler...

merhaba..bende clexane 0,4 kullanıyorum.18 haftalık hamileyım.bir oğlum var 3 yaşında.oğlumdan önce 2,oğlumdan sonra 1, düşüğüm var.oğluma gebeyken 0,2 kullanıyordum,oğlumdan sonrakı gebeliğimde de 0,2 kullandım ama dozu az gelmiş.şimdi 0,4 kullanıyorum.iğneyi eşim yapıyor koldan.morartı ve şişlik bendede oluyor.bebeğim sağlıklı doğsunda morluklar umrumda bile değil.allah hepimizin yardımcısı olsun.

uzun zamandır girememiştim nete çünkü bir düşük tehlikesi atlattım. kanamam oldu bir gece hastanede yattım serumlar ilaçlar verildi. şimdi çok şükür iyiyim ama sürekli istirahat halindeyim. ben de iğneyi hergün düzenli kullanmaya devam ediyorum. bazı yerler morarmaya başladı. bazı yerlere de kan oturmaya başladı. tabi bunlar sürekli kalmıyo bir kaç gün içinde geçiyolar. ama iğneyş sol tarafıma yaparken çok zorlanıyorum. hem iğneyi batırırken zorlanıp acı çekiyorum hem de iğnenin içindeki ilaç dağılmaya başladığında müthiş yanma ve acı hissediyorum ama bu da 15dk sonra falan geçiyo. benim gibi bu tarz şikayeti olan arkadaşlar varmı? hepiniz kendinize dikkat edin sağlıklı hamilelikler dilerim

bende kullandım

üç defa düşük yaptıktan sonra doktorum iğne verdi sekiz ay boyunca kolumdan bazen bacagımdan vurdum cok sukur etkısını gorup dogumumu gerceklestırdım

Beybi

Merhaba önceki gebeliklerimde clexane kullanmamıştım bu 6. Gebeliğimde
clexane kullanıyorum. Ve şu an 21.haftadayım.inşallah sonumuz iyi gider
bebeğimizi kucağımıza ala biliriz.
Ama ben clexane,yı kollarımdan oluyorum. Iğnemi eşim yapıyor
her keze sevgilerrr....

bende kullanıyorum daha çok yeni iğne biraz zor ama çok şükür.

merhaba benimde ilk hamilelğim 10. haftada sonlanmıştı 4ay sonra tekrar hamile kaldım bir takım özel testler yapıldı ve trombofili tanısı kondu ve clexane başladılar.Günde 2 kez bir sabah bir akşam ilk dönem göbekten yapıldı sonra koldan sonra bacaktan ayrıca doğumdan sonra 40 gün kullandım bıkmıştım ve isyanlardaydım ama çok şükür bebğim sağlıklı ben sağlıklıyım şimdi tekrar hamileyim ve sanırım haftaya yine başlayacağız her hamilelikte mutlaka kullanmak gerekiyormuş çünkü genetik bir rahatsızlıkmış Allah yardımcın olsun

beklenen gün gelicekse çekilen çile kutsaldır

kırmız başlıklı kız

merhaba melekler mekanı ben 22.haftalık hamileyim ama bu benim 6.gebeliğimde
clexane kullanıyorum önceki 6 hamileliğiğmde böyle yane iğne vermediler
benim sadece3. gebeliğiğmde yaşayan bir kızım var 10 yaşında ve ikincisini bekliyoruz.ve çok heycanlıyım 4. ayım kaldı ve herkeze sağlıklar ve sevgilerimle. melekler mekanı

clexane

Selam benim 4 yaşında bir oğlum var çok şükür 2.bebeğe hamileyken 5. haftadan sonra 3 defa kanamam oldu hep istirahat ettim 16. haftaya kadar gelmiştik kontrole gittiğimizde bebeğin kalp atışlarının durduğunu öğrendik ilaçla normal doğum yaparak kızımı ölü doğurdum yaklaşık 15 gün oluyor.çok üzüldüm hala atlatamadım:((tahlillerimi yaptırdım daha çıkmadı ama doktorum sonuçlar negatif çıksa bile hamilelik durumunda 9 ay clexan kullanacağımı söyledi bende araştırıyorum bilgi edinmeye çalışıyorum herkese sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı doğumlar diliyorum...

cleaxen kullanıp saglıklı dogum yapan arkaslar lutfen yardımcı olurmusunuz. 11 haftalık hamıleyım ve doktorum trombofılı tanısı koydu. clexan 2000 kullanmaya yenı basladım tereddutlerlm var lutfen yardımcı olurmusunuz.

gbelik

cleaxen kullanıp saglıklı dogum yapan arkaslar lutfen yardımcı olurmusunuz. 11 haftalık hamıleyım ve doktorum trombofılı tanısı koydu. clexan 2000 kullanmaya yenı basladım tereddutlerlm var lutfen yardımcı olurmusunuz.

mrhaba benim 12 yaşında oğlumdan sonra 2 tane tekrarlayan düşüklrim oldu kan pıhtılaşmasından dolyı cleaxane0,2 2000 günde birtane iyne kullandım hergün gebeliğim boyunca 37 haftalık sezaryen doğum yaptım maşallah ikinci oğlumuda kucakladım allah isteyenler ,olmayanlarada bu duyguyu tattırır inşallah ama benimde kafama takılan iynyi doğumdan sonra kullanmadım şu anda bebğim 4,5 aylık

Buz aküsü kullanın

Merhaba, ben clexan'ı venöz yetmezlik için kullanıyorum. Doktorum bana bu ilacı yazarken "buz aküsü kullan, yoksa yanma ve morarma yapar" dedi. İyneyi yapmadan önce yapacağınız bölgeye 5 dakika kadar buz koyun.

Geri