clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

Merhaba bende daha önce 2 düşük yaptım şuan 7+5 günlük hamileyim bebeğimin kalp atışlarını duydum:))) ve fragmin 5000 kullanıyorum karından vuruyorum morluklarım hiç yok hatta doktorum iğneyi kullanmakta çok başarılı olduğumu söyledi.Ben tekrar bişey olursa korkusuyla hamile olduğum sevinçimi hiç kimseyle paylaşamadım inşallah hepimiz hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız.Allah hepimizin yardımcısı olsun

bende claxen 0.6 iğnesini kullanıyorum 3 aylık hamileyim doktorum kesecegini söylemişti fakat kesmedi.biran önce kurtulsaydım çok mutlu olacagım

benimde bu iğneyi kullanmam lazım ....

3 gündür bakıyorum ama benden başka clexane igne kullanan yok galiba. eger ilerde aranızda kullanmak zorunda kalan olursa yardımcı olmaya çalışırım melekler...

selam ben yarennaz 2 düşükten sonra araştırıldı ve kan pıhtilaşması olduğu söylendi adetim geçiktiği için test yaptırdım ve 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim umarım iğneleri vurulmak için geç kalmamışımdır

3 gündür bakıyorum ama benden başka clexane igne kullanan yok galiba. eger ilerde aranızda kullanmak zorunda kalan olursa yardımcı olmaya çalışırım melekler...
bende 8 yıllık evlyim.ilk çocuğum doğdu bir ay yaşadı kaybettim.İkinci çocuğum karnımda 4 aylıkken öldü.Bende de homozigot çıktı ve üçüncü çocuğuma gebe kaldığımın 2. haftasında anlaşıldı.Hemen iğne kullanmaya başladım ve çok şükür çocuğum sağlıklı doğdu ve şuan 4 yaşında.Ben yine gebeyim ve 1 aylıkken öğrendim.Üç gündür kleksan iğne kullanmaya başladım Umarım geç kalmamışımdır.

clexane

merhaba,
ben de Clexane 0.4 ml kullanıyorum yaklaşık 3-4 gündür, bu hafta başında 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.
daha önce bir düşük yaptım ve bir bebeğim de karnımda öldü. iki bebeğimi de çok erken zamanlarda kaybettiğim için biraz tedirginim şuan. ama daha sonra yapılan testlerde genetik bir trombofilim olduğunu öğrendim ve uzun zamandır folikasit, elevit, zinco ve b vitamini iğnesi gibi ilaçlar kullanıorum ve şimdide Clexane başladım. Aynı durumda olan ve doğum yapanlardan biraz moral istiyorum. İğne gerçekten işe yarıo mu? Allahım inşallah bu sefer bebeğimi sağlıklı sıhhatlı bize bağışlar, kucağımıza almak nasip eder.

Clexane

Bu arada benimde eşim vuruo göbekten, dik şekilde normal hızda vurulursanız ve sonrasında ovalamaz sadece kolonyalı pamukla üzerine bastırırsanız morarma yapmıo, yani bende yapmadı:)

cleaxen kullanıp saglıklı dogum yapan arkaslar lutfen yardımcı olurmusunuz. 11 haftalık hamıleyım ve doktorum trombofılı tanısı koydu. clexan 2000 kullanmaya yenı basladım tereddutlerlm var lutfen yardımcı olurmusunuz.
merhaba bende cleaxan 0.4 kullanıyorum.sizin gebeliğiniz nasıl gidiyor. cevap yazarsanız sevinirim.

merhaba 2 defa düşük yaptım 2 gün oldu clexahane kullanmaya başladım umarı herşey yolunda gider yorumları okudum da göbek falan diye bir zorunluluk yok kol bacak yada göbek deliğinin 2 parmak aşagısı,yukarısı .sağı, solu yani garip bir duygu neyse bakalım zaman ne getirecek

merhaba.bende 2 bebek kaybettim.ve şimdi tekrar 4 haftalık gebeyim.bende iğne kullanmaya başladım,tabi bebe aspirini ile birlikte kullanıyorum.ama lekenlenmelerim başladı 2 gün önce.hala da devam ediyor.umarım kötü bişey olmaz.bu iğneyi gebelik süresince kullanmak zorunlu imiş.bırakmak yada kesmek olmuyomuş.ayrıca öğrendiğim kadarı ile bu iğne ile gebelik sürdürenler normal doğum istese bile yapamıyomuş.kan sulandığı için,kan kaybı olasığı yüksek olacağı için.umarım hepimiz bebeklerimizi sağ-salim kucağımıza alırız.

merhaba;
bende 31 haftalık gebeyim bende clexane 4000 kullanıyorum..ilk hamileliğim ve su azlığım var..bu nedenle iğneye başladım..benim gibi su azlığı nedeniyle kullanan var mı?

Geri