Çocuğu hiperaktif olup şikayet alan anneler yardım lütfen

• Konbuyu başlatan dertliyimdertli
  • Başlangıç tarihi
D

dertliyimdertli

Forum Okuru
Çocuğu hiperaktif olup şikayet alan anneler yardım lütfen
Çocuğum çok yaramaz ve tam anlamı ile hiper hatta daha üstü var ise o aktiflerden ne yaparsam yapayım bir saniye durmuyor bağdaç kurarak tv sehpasının üstünde tavanda buzdolabının içinde 8 yaşında ilk okul bire gidiyor artık komşulara gitmemeyi bırakın nerde ise kimse ile bayramlaşmaya bile gidemiyorum oğlum neden böyle ne yapmak lazım kafayı sıyırıyorum onun haricinde artık insanlar da yaramazlıkları ile ilgili illahlah etmiş durumdalar küfrü vs yok ama saniyeyerinde durmuyor iki dakika otur diyoruz eli kolu başı g.tü oynuyor yahu bana bi akıl verin kızlar ne yapacağım

Allah yardımcınız olsun benim erkek kardeşimin de oğlu aynı tıpatıp bu dediklerinizle uyumlu. Çok ama çok yaramaz ne ağlaması ne zırlaması ne de isteği bitiyor acaba çocuğunuz da çok sayıf mı bu çocuğumuz da toplamda 20 kilo bile yok 8 yaşında.. Ama onlar sizin gibi dert etmiyorlar doktoru vs düşünmüyorlar akıllı ama yaramaz bir bıdık :)

Çocuğum çok yaramaz ve tam anlamı ile hiper hatta daha üstü var ise o aktiflerden ne yaparsam yapayım bir saniye durmuyor bağdaç kurarak tv sehpasının üstünde tavanda buzdolabının içinde 8 yaşında ilk okul bire gidiyor artık komşulara gitmemeyi bırakın nerde ise kimse ile bayramlaşmaya bile gidemiyorum oğlum neden böyle ne yapmak lazım kafayı sıyırıyorum onun haricinde artık insanlar da yaramazlıkları ile ilgili illahlah etmiş durumdalar küfrü vs yok ama saniyeyerinde durmuyor iki dakika otur diyoruz eli kolu başı g.tü oynuyor yahu bana bi akıl verin kızlar ne yapacağım
Selam canım benim abimin çocukları da öyle okulda tanımayan yoktu öyleki öğretmene kızar çantayı alır çıkarmış oğlunu spora yönlendir başka uğraşlar bul yorulsun belki o zaman rahat edersin

Benzer Diğer Konularımız !

Geri