ÇOCUĞUNDA GÖZ KAYMASI YAŞAYANLAR VAR MI ?

gülşahmadan

Üye
Üye

7 yasindaki kizimin ara sira sol gozu kayiyor bugun goz doktoruna goturdum doktorun ilk soyledigi benim bunun icin yapacak biseyim yok baska hastahaneye goturun oldu bundan onceki doktorda ayni seyi soylemisti baska hastahane dedigi dogumda gittigim ama yer yok deyip benim dogumumu yaptirmadiklari icin kanamam oldugu cocugumunda benimde olumden dondugumuz kizimin gozunun kaymasina sebep olan hastahane 1 bucuk aydir randevu almaya calisiyorum buraya zor aldim deyince muayene etme lutfunda bulundu gozune isik tuttu makineyle bakti damla damlatti ve ameliyat olmasi gerek dedi gozluk vermeyecekse neden damla damlatti hala kizimin goz bebekleri kuculmedi bir goz kaymasi icin ameliyatmi olunur kucuk cocuk icin cok riskli degil mi dedigimde kizdi simdi bu sorulari size soruyorum ve devlet hastahanelerine guvenip ameliyat ettirmem kizimi ozelede param yok ne yapcam ben?
çocuklarda göz kayması yaşayanlar.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, öncelikle geçmişler olsun. Bende de küçükken göz kayması vardı. Halen sağa ya da sol tarafa baktığımda sol gözümde özellikle kayma olduğunu kendim de biliyorum çift görüyorum çünkü. Bunu arkadaşları, aile dostlarım da farkettiler. Aslında düz baktığımda sıkıntı yok. Çok büyük bir sıkıntısının olacağını düşünmüyorum kızınızın.

Ben ameliyata kesinlikle karşıyım özellikle bu göz hususunda. Rica ediyorum başka bir doktor ile de görüşün. Göz damlasını gözün arkasını görmek ve incelemek için kullanmış olabilirler. Gözlük olayı göz kaymasında çok etkili olmayacaktır olsa bana da verirlerdi. Dediğim gibi iyice araştırmadan karar vermeyin. Tekrar geçmiş olsun.

Selamlar, öncelikle geçmişler olsun. Bende de küçükken göz kayması vardı. Halen sağa ya da sol tarafa baktığımda sol gözümde özellikle kayma olduğunu kendim de biliyorum çift görüyorum çünkü. Bunu arkadaşları, aile dostlarım da farkettiler. Aslında düz baktığımda sıkıntı yok. Çok büyük bir sıkıntısının olacağını düşünmüyorum kızınızın.

Ben ameliyata kesinlikle karşıyım özellikle bu göz hususunda. Rica ediyorum başka bir doktor ile de görüşün. Göz damlasını gözün arkasını görmek ve incelemek için kullanmış olabilirler. Gözlük olayı göz kaymasında çok etkili olmayacaktır olsa bana da verirlerdi. Dediğim gibi iyice araştırmadan karar vermeyin. Tekrar geçmiş olsun.
internette 9 yasindan sonra tedavi edilemez ve korluk olur yaziyor ondan korkuyorum siz doktora gitmediniz mi gittiyseniz ne dedi?

Bende öyle kaldı bizim zamanımızda doktor mu var dı diyecem hakikatten öyleydi. Ameliyat hususunda aceleci kesinlikle davranmayın başka bir doktora gidin. Hayır ben doktora gitmedim malesef. Yaş kemalede erince öyle kaldı. Sadece sola doğru bakınca sol gözde kayma oluyor bunu biliyorum. Araştırmadan işlem yaptırmayın. Sevgiler tekrar geçmiş olsun.

Geri