çocuk düşürten çayı aramışlar!

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
çocuk düşürten çayı aramışlar!

DİZİ İZLEYİCİSİ, BİNBİR GECE'NİN FİNALİNDE ŞEHRAZAT'IN BEBEĞİNİ KAYBETMESİNE YOL AÇAN BİTKİ ÇAYINI GERÇEK SANDI.

Binbir Gece'nin geçen sezon finalinde Şehrazat ile Onur'un ikinci kez nikah masasından dönmesine neden olan mimar Eda'yı canlandıran Canan Ergüder, dizide Şehrazat'ın çocuğunu düşürmesi için bir karşım hazırlıyordu. Düğün günü bu nedenle bebeğini kaybeden Şehrazat'ı gören genç kızlar bunun gerçek olduğunu sanıp bir kürtaj yöntemi olarak kullanmak istemiş.

Habertürk ekranlarında yayınlanan Saba Tümer'le Bu Gecce Programı'na katılan oyuncu Canan Ergüder, dizinin çok konuşulan sahnesinden sonra dizinin hayranlarının bu sahneden ne kadar çok etkilendiklerini anlattı. İzleyici o kadar etkilenmiş ki; Şehrazat'ın bebeğini kaybetmesine yol açan o bitki çayını aktar aktar gezip aramış.

Dizide kötülük etmek için bu tehlikeli çayı hazırlayan oyuncu Ergüder, ’O gerçek değil’ diyerek ekran başındakileri uyardı.

Bıçak Sırtı’ndan onra Binbir Gece'deki rolüyle dikkat çeken Ergüder, 'Bu sahneden sonra, genç kızlar aktarlara gidip benim Şehrazat’a yaptığım karışımı aramışlar. Bu gerçek değil. Lütfen aramayın böyle kürtaj yapılmaz. Bunu duydum ve çok üzüldüm. Bazen halkımız çok ciddiye alıyor' dedi.

Son düzenleme:
Geri