Çoçuk sahibi olmak istiyorum

Özlem özo

Yeni Üye
Üye
Çoçuk sahibi olmak istiyorum
Arkadaşlar merhabalar 8 aylık evliyim yaşım 17 evliliğin ilk 3 ayın da karnım büyümeye başladı aralıklı aralıklı bir sürü test aldık ama negatif çıktı ve sonunda doktora gittigimizde polistik över kisti olduğunu söyledi ama yumurtalıklara bulaşmamış rahim ağzında oldugunu söyledi ve ditil verdi 6 santimden 4 santime kadar düştü ve sonunda bitti biteli 2,3 ay oluyor ama ben hala hamime degilim her ayın 19 adet oluyordum evlenene kadar evlendikten sonra adet düzensizliği başladı her ay ve bazen 1,2 ay adet olmuyorum ve hamilelik ümidi ile gidiyorum fakat negatiflik. Peşimi bırakmıyor

Doktora gittim hormonlarımı bir yüksek olduğunu hamile kalmam İçin sıkıntı olmadıgını söyledi fakat bir türlü kalamıyorum ne yapmalıyım

Gecen hafta içinde vajinada aşırı kaşıntı ve kızarıklık yanı sira süt kesini gibi kokusuz sarı bir akıntı geldi ne olduğunu bilmiyorum ama kaşıntısı saclarımı yolacak derecede çoktu

Allah rızası İçin bana yardım edin benimle beraber evlenen 6 kuzenlerimin hepsinin 2,3 ayları kaldı Doğuma eşim ben aileler çok istiyor çocuk ama bir türlü yüzümüz gülmedi ne yapmalıyım allah rızası İçin yardım edin

Selamlar Sevgili özlem kuzenlerinin çocuk sahibi olması ve senin bir türlü bu geçen sekiz aylık sürede olamaman psikolojini bozmuş anlaşılan. bir de önemli bir husus var hayatım sen daha 17 yaşında sın bu neyin acelesi olmaz diye bir şey yok ki daha önünde kos koca bir hayat var bu acele ne anlamış değilim. Biraz rahaz olmazsan ve bu psikolojini düzeltmezsen daha geç çocuk sahibi olursun bilgin olsun stresi bırakacaksın biraz tevekkül edeceksin stres yok...

Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre gebe kalmanızı engelleyecek önemli bir sorun yok. Gebe kalmak için her şeyden önce stresten kaçının. Sağlıklı beslenin ve normal kilo aralığına sahip olun. Kendinizi başkaları ile kıyaslayıp karamsarlığa düşmeyin. Gebe kalmak bazı kadınlar için kolay bazıları için zordur. Karmaşık bir durumdur ancak , yaşam şekliniz ve genel sağlığınız durumu etkilemektedir. Birazdan vereceğim linkleri inceleyin. Tavsiyeleri dikkate alın. Ve yaşınız 17 bu kadar kendinizi yıpratmayın. Önünüzde daha uzun yıllar var elbet zamanı gelince anneliği tadacaksınız..

Polikistik over sendromu olanlar için beslenme önerileri

Nasıl Hamile Kalırım ?

YUMURTA 'dan EMBRİYOYA YOLCULUK ( Nasıl hamile kalınır resimli )

Geri