çocuklar duymasının sınema fılmı cekılıyorrrrrrr !!!!!!!!!

GaMzE_18

Üye
Üye
çocuklar duymasının sınema fılmı cekılıyorrrrrrr !!!!!!!!!
ünlü çocuklar düşünen çocuk tatlı çocuklar tatlı çocuk yeni zelanda
Milyonların gönlünde taht kuran çocuklar duymasın serisinin devam filmi niteliğindeki sinema filmi çekileceği öğrenildi.Adı sürekli aşk dedikodularına karışan, fakat dizide başarılı performans sergileyen Pınar Altuu'un rolü başkasına verilince, başarısı görüldü ve film bitirildi.Bu yüzden sinema filminde kendisine başka rol verilecek Pınar Altuu filmle ilgili olarak; "Yağmur çok tatlı bi çocuk" dedi.Büyüyen havuca da başka rol verileceği, kartlaşan sesinin hendikap olacağını düşünen senaristler, onun da rolünü değiştirdiler.

x1pglip38xxbl1wmyg1nmosbx5.jpg

Film için Hollywood, Bollywood, Yeşilçam ve Azeri sinemasının http://forum.zevzek.org/index.php?showtopic=1626&hl=ünlüünlü senaristleri ve yönetmenleri çağrıldı.Film'in Yeni Zelanda'da çekileceği, dublörlerin yine buranın halkından olacağı öğrenildi.Ayrıca çocukların duymaması için 3M firmasıyla kulak tıpacı anlaşması yapıldığı da gelen haberler arasında.

ay yaha suratları çok komik olmuş gamze yaa hahaha allah iylini versin ayol haluku oldum olası sewmem adamın oynadığı heç bir diziyide filmide izlemem çok itici gelor bana ama pınarı sewerim yaw ....güzel olmuş canımparmaklarına sağlık dadlumm ..........

Havuçun durumuna acıdım yaaaa... Hepsi gene dadlu olmuş amaa yazık havuççççç... bende orkkideye katılıyorum çok iticii bir insann...

Benzer Diğer Konularımız !

Geri