Çocuklar kafa kafaya çarpıştı veeeeee...

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çocuklar kafa kafaya çarpıştı veeeeee...
Dün akşam yemek hazırlığı içerisindeyken aşağıdan benim çocuklar geldi ufaklık ağlıyordu ben yine abisiyle tartıştıklarını düşünerekten kapıyı direk açıp içeri geçip söylenmeye başladım neden sürekli kavga ediyorsunuz siz kardeşsiniz diye ama durum bu sefer böyle değilmiş çünkü küçük oğlum ve komşunun oğlu saklambaç oynarken birbirleriyle çarpışıyorlar hemde ne çarpışma:)
Bizim oğlanın boynuz gitmiş yara bere içinde arkadaşının dişleri geçmiş
Ama diğer çocuğun durumu çok kötü haberini alıp hemen onlara gittim meğer çocuğu civardaki özel bir hastane fakulteye sevketmiş aldığım haberler hiç iyi değildi çocuğun ağız kenarı ve dudağının paramparça olduğunu duydum bu beni çok üzdü haliyle
Akşam bizim oğlanıda nolur nolmaz diyerek hastaneye götürdük çünkü baş tarafından darbe aldığı için ister istemez insan korkuyor.ve çıkışta çocuğun ve ailesinin bulunduğu fakulteye gittik şimdi sizlere trajikomik birşey söyliyecem hani bizler Avrupa ya girmek için can atıyoruz ve yıllarca uğraşıyoruz ya daha çokkkk uğraşırız hem alsalar dahi ben hakettiğimizi düşünmüyorumEn başta Avrupaya girebilmek ve layık olabilmek için insana insanca değer vermek gerekiyor.Akşam üzeri gidilen hastanede çocuğu birtek plastik cerrah olduğu için gece yarısına doğru anca operasyona aldılar.8 yaşında bir çocuk inanılmaz kan kaybetmiş ağrısından duramıyor artık bir düşünün gerisini.
Ve bir kez daha anladımki bizim ülkemizde insana insanca değer verilmiyor ve çoğu zaman sonumuz hayır olsun deyip insanlıktan uzak her türlü muameleye maruz kalabiliyoruz

Nitekim o kadar saat bekledikten sonra doktor çok güzel bir operasyonla olayı bağladı zaten günün en güzel tarafı sanırım beklediğimize değdi çünkü çocuğun yaraları çok kötüydü ve kesin büyük izler kalır diye düşündük ama doktor plastik cerrah olduğu için herşeyi estetik yaparak hiçbir belirti bırakmamış bu bizi sevindirdi haliyle:)

İşte arkadaşlar günün olayı buydu bizde.Yaramaz çocuklarımız ve başlarına gelenler Allahtan dilerim bir daha böyle birşeyi yaşamayız.
Bazen oyun oynarken işte kazanın nerden geleceğini bile bilmeden çocukların başına herşey gelebiliyor

benim kardesimde buna benzer bi kaza gecirmisti..sağlık ocaklarındaki daha berbat ya bazen bekletiyolar istedikleri gibi falan ..

Geri