cocuklarınızın saç kesimi ..

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
cocuklarınızın saç kesimi ..
Ewet melişler aranızda anne olanlarınız mutlaka vardır ve çocuklarınızı ilk berber yada kuaföre götürdüğünüz günü hatırlıyorsunuzdur . onlar bundan çok korkar bırkaç kız cocuklarımız harıci onlar şimdiden bellidir zaten süslü olacakları :)
..ve sizden ilk saç kesimleri hakkında bişeler karalamanızı rica ediyorum .. bakalım küçük afacanlar korktularmı yoksa hoşlarınamı gitti?...:meri:
laf aramızda ama annemin dediğine göre ben erkek olmak istemıyorum kesmeyinnnn diye ağlamışım :D

benm kücükken hic sacım kesilmemiş bazılarını kazıtıyolar falan benm hic kesilmemiş anca knsmaya baslayınca kesmsler o yzzden bana ait bir anı yok ama baskalarından dnlemek isterm

oğlum ilk 1 yaşındayken eşim aldı götürdü onu berbere bende evde bekliyrm banyoyu hazırladım hemen gelince yıkayacam yavrum bir geldi saçı çok tatlı olmuş ama çok ağlamış .berber korkmuş morarmış çocukk eve geldiğinde babasına kızıyrdu kendince ama çok tatlıydı yaa prensim sonra hep berberin önünden gecerken kafasını çevirerek geçiyrdu çok zor alıştık saç traşına ama şimdi 4 yaşında abi oldu ve gittiği zaman hemen kendi oturur koltuğaaa

Büyük oğlumu hiç unutamıyorum.İlk ve daha sonraki saçını kestirmeye götürdüğümüzün hepsinde çocuğum saçı kesilirken uyukluyordu hahaha.Allah'tan bana sorun yaşatmadı hiçbir zaman saç kesiminde.Nice çocuklar var ortalığı resmen yıkıyorlar saç kestirmemek için.Ama oğluşumun eline bir saç fırçası verirlerdi aradan 5 dk geçtimi bakmışsın uyukluyor öyle keserlerdi saçını:D

Ben o sorunu oglumda cok yasiyorum

garipsiyceksiniz belki ama oglum 12 yasinda ve cogunluk ben kesiyorum sacini
güvenmiyor berberlere
uzun sac seviyor ve berberlere istedigi gibi kesiyor muMusik baslar kolay geliyorduda artik biktim gecen tartistik bu yuzden :)) artik bir berberi olucak ve ayni berberi gidicek sürekli inssss

Geri