Çok acil bi soru arkadaşlar .sınava giricem stres yaptım :(

nurgloz

Yeni Üye
Üye
Çok acil bi soru arkadaşlar .sınava giricem stres yaptım :(
Arkadaşlar 1buçuk senelik erkek arkadaşımla aktif cinsel yaşamımız var.ve geri çekilme yöntemi ile ilişkiye giriyoruz.geçen ay 23 mayısta adet görmüştüm.ancak bugün ayın 24ü ve ben hala görmedim.sadece dün şiddetli bir ağrı oldu karnımda.adet sancısına çok benzemiyodu.birde geçen hafta sonu ve bu cumartesi üniversite sınavlarım var.çok stresli geçiyor hedeflerim büyük olduğu için.stresten kaynaklı gecikmiş olabilirmi ? rkek arkadaşımlada sınavdan 1 hafta önce ve 6haziranda ilişkiye girdik. 1 aydır adet görememem normalmi ? ne zaman gecikme sayılır ?

Bence sen en iyisi yarın hemen gidip eczaneden gebelik testi al günümüzde eczanelerde satılan gebelik testleri zaten hassas testler varsa hemen belli oluyor mesela benim iki gün geçmesine rağmen pozitif çıkmıştı.Ama stresten dolayıda gecikme olabilir geri çekme yöntemi bana göre tam korumalı bir yöntem değil çünkü zevk suyu denilen ve sevişme esnasında gelen bu suyun içinde spermler de bulunduğundan dolayı gebelik için yeterli olabiliyor.O yüzden emin olmak için beni dinlersen test yaptırmalısın.

Teşekkür ederim adminim.bu arada dün gece yani 24 haziran gecesi 23.20de midem bulandı ve öğürdüm azcık :( umarım hepsi sınav stresindendir

Geri