Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Kızlar merhaba. Geçen ay ilişkiden hemen sonra adet oldum ve 3-4 gun sürdü. Adetten 14 gün sonra çok az kahverengi lekelenme yaşadım.adet olduktan sonra ilişki yaşamadım ama bu ay adet donemim 3-4 gundur geçiyor. Sizce hala hamilelik riski var mıdır? :(

Daha önce şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Adet gecikmesi sadece gebelikten kaynaklı olmaz, bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

Merhaba arkadaslar cevaplarsaniz sevinirim biz nisanlimla iliskiye girdik iliskiye gireli 1 ayi gecti ve ben adet olmadim daha ama adet agrisi gibi agrim var karnim da kasiklarimda sizce hamile miyim. Simdiden cevaplayan arkadaslara tesekkur ederim

Merhaba arkadaslar cevaplarsaniz sevinirim biz nisanlimla iliskiye girdik iliskiye gireli 1 ayi gecti ve ben adet olmadim daha ama adet agrisi gibi agrim var karnim da kasiklarimda sizce hamile miyim. Simdiden cevaplayan arkadaslara tesekkur ederim

1 ay geçmiş hiç gebelik testi yapmayı düşünmedinizmi? Tamam gebeliğin ilk belirtisi adet gecikmeside başka sebeplerde adetin gecikmesine neden olabilir. Gebelik testi yapmadan hamile olup olmadığınızı öğrenemezsiniz yarın test yapın.

Geri