Çok Kısa Bir Test

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Çok Kısa Bir Test
kısa testler komik testler kisa şans testleri şans testi
Yolda yürürken kapalı, siyah bir evrak çantası gördünüz. Etrafta kimsecikler yok ve sahibinin adını görmek için çantayı açtığınızda bir tomar para döküldü. bu olya nasıl tepki gösterirsiniz?

1. "Aaaa bu benim şanslı günüm!"
2. "Eyvah, şimdi ne yapacağım?"
3. "Bunu düşünmek için zamana ihtiyacım var."
4. "Tanrı bunu bana hediye olarak yolladı."

Ve şimdi cevaplarrrrrrrr...
Para dolu çantayı bulduğunuzda verdiğiniz tepki bir gün aniden çok çekici biri tarafından teklif alırsanız vereceğiniz tepkiye eşittir.

1. "Aaaa bu benim şanslı günüm!"
Ayağınıza gelen şansa çocuklar gibi sevinme kapasiteniz var. Eğer insanlar sevinçlerini sizin gibi ifade edebilseydi dünya daha güzel bir yer olurdu.

2. "Eyvah, şimdi ne yapacağım?"
Böyle zamanlarda ne yapacağını bilmemek normaldir. Ama karar sonuçta size ait. İstediğiniz kadar düşünün ama ellerinizi sıkıntıyla ovuşturmak için fazla zaman harcamayın yoksa birisi burnunuzun dibindeki şansınızı alıp götürecek.

3. Bunu düşünmek için zamana ihtiyacım var."
Büyük kararlar iyi bir uykudan sonra alınmalıdır. Atlamadan önce bakıyor olma politikanız hakkında söylenecek çok şey var ama arada bir yolun her iki yanına bakmadan karşıdan karşıya geçmek iyi gelmez mi? Kimi zaman içgüdülerinizi dinlemelisiniz, bunun anlamı büyük riskler almak olsa bile. Aşk ve tehlike el ele yürürler.

4. "Tanr bunu bana hediye olarak yolladı."
Ya ilahi güçlere fazla inanıyorsunuz ya da birisiyle çıkmanın dini bir deneyim olduğunu düşünüyorsunuz.

Geri