Çok Komik Espiriler 2015

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çok Komik Espiriler 2015
Hayatı bazen ciddiye almamak lazım... Ne Demişler"Hayatı ciddiye almayın çünkü içinden sağ çıkamıyacaksınız"
Bazen insanın esriyi yapmaya yada duymaya da oldukça ihtiyacı oluyor değil mi? Melekler mekanı olarak sizler için bu yazımız da oldukça komik esrilerden oluşan sözleri paylaşıyoruz. Tek ağlamanız mutluluk gözyaşlarından olsun;)

en-güzel-sözler-komik-facebook.jpg

Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o yüzden !

Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez.

Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !!

Sen kadayif kadar tatli, lahmacun kadar sicak, cig kofte kadar yakici, dolma gibi cekici, bulgur gibi asil ve icli kofte kadar dayanilmazsin.

Benim için hayatta 8 önemli şey vardır: Pamuk prenses ve yedi cüceler.

Adamın birinin kafasına radyo düşmüş ölmemiş niye? Radyoda hafif müzik çalıyormuş

En acı on nedir ? Biberon !!!!!

Susar mısın!” Susarım,su getir!

Paranın ne önemi var. Mühim olan miktarı.

Gülü seven dikenine katlanır, kaktüs sevenin vay haline.

Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!!

Adamın biri şoka girmiş,karısı; Migros’a… Hahaha.

Hakkımızı arıyoruz. (Hakkı’nın arkadaşları)

Bir adam düşmüş,karısı gerçek!

Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış.

Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktarı

Aile kabristanıdır.Damsız girilmez.

DELİ gibi sevdim, MANYAK gibi evlendim.

Dolar yine fırlamış. O ne fırlamadır siz bilemezsiniz.

Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.

Ekonomi kilitlendi. RESET’leyelim lütfen.

Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur.

Geçenlerde bitkisel hayata girdim maksat yesillik olsun

Seni gorunce gozlerim dolar, kulaklarim mark

Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmek isterdim.

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim.

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek.

Ask bir elma sekeridir. Sekeri yersin sapi kalir.

Rüyalarini gül yapraklariyla yatagini papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin.

Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem…

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim…

Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasin.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasin.mutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin.

Geri