Çok merak ediyorum

Pınarif

Yeni Üye
Üye
Çok merak ediyorum
Ben en son 3 mayısta adet görmüştüm ve 13 haziranda idrar testi ve kan tahlili yaptrdım gebelik çıkmadı. Ve iki ay oldu hala hastalanmadm acaba hamile olma ihtimalim var mıdır. 14 Ağustos'ta evlenmiştim yaklaşık bi senedir deniyorum olmadı bu arada çikolata kisti var yumurtalığımda

Gebelik testin de idrar ve kan testi yaptırdığınız halde gebelik çıkmadıysa gebelik yoktur Adet olamamanızın nedenleri altın da farklı sağlık sorunları yatabilir bunun için bir uzman jinekologa görünmeniz de fayda olacaktır.

Ben en son 3 mayısta adet görmüştüm ve 13 haziranda idrar testi ve kan tahlili yaptrdım gebelik çıkmadı. Ve iki ay oldu hala hastalanmadm acaba hamile olma ihtimalim var mıdır. 14 Ağustos'ta evlenmiştim yaklaşık bi senedir deniyorum olmadı bu arada çikolata kisti var yumurtalığımda

Merhaba, her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Tıbbi bir neden den ötürü gecikme söz konusu olabilir. Testlerinizin negatif olması da bu ihtimali kuvvetlendiriyor. + Çikolata kisti mens düzensizliği yaptığı gibi infertiliteye de yol açabilmektedir.Bu yüzden jinekoloğa görünmenizi öneriyorum..

Geri