Çok şık modern tesettür gelin başı modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çok şık modern tesettür gelin başı modelleri
Düğün sezonunun açılması ile birlikte birçok çift aylarca süren hazırlıkların sonuna gelerek dünyaevine girmeye başladı. Daha önce sizlerle kına gecesi için tesettür bindallı modelleri konumuzu paylaşmıştım.

Şimdide kına gecesinden sonra resmi merasim olan düğün için tesettür gelin başı modelleri ile ilgili görselleri paylaşmak istiyorum.

Günümüz de tesettürlü gelin adayları, farklı ve modern gelin başı modellerine çok büyük yoğun ilgi gösteriyor. Hal böyle olunca melekler mekanı olarak bizler de modern gelin başı modelleri ile ilgili görselleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Türbanlı gelin başı modelleri konumuza da göz atarak daha sade tesettür gelinbaşı modellerini yakından inceleyebilirsiniz.

Öncelikle tesettür gelin başı modeli için beklentinizin ne olduğuna karar vermeniz gerekiyor. Eğer gösterişli, ve şatafatlı bir modern gelin başı düşünüyorsanız en doğru yerdesiniz. Çünkü birazdan sizler için paylaşacağım tesettür gelin başı tasarımları eminim ki tam da sizin düşlediğiniz gibi oldukça şık ve gösterişli modellerden oluşuyor.

2016-yeni-sezon-tesettür-gelin-başı-modelleri.JPG
2017-Kapalı-Gelin-Başı-Modelleri.JPG
duvaklı-tesettür-gelin-başı.JPG
gelin-bathy-turban-tasarym.JPG
inci-beyazı-tesettür-gelinlik-çeşitleri-1024x682.JPG
maxresdefault.JPG
rBVaGVWUssmASDxiAAOP-J_fRxw403.JPG
tesettur-gelin-basi-modelleri.JPG
tesettür-gelin-başı-2015.JPG

Şimdiden tüm çiftlerimize sonsuz mutluluklar dileriz;)

tesettürlü gelinler için çok şık gelinbaşı modelleri var oldukça modern tasarımlardan oluşuyor farklı gelinbaşı isteyen gelin adaylarının da beğeneceğini umuyorum

Geri