Cok sıkıcııııııııı yaaaaaaa :(((

Moss

Üye
Üye
Cok sıkıcııııııııı yaaaaaaa :(((
Hiiic dusunmemiştimmmm hayatın bu kadar sıkıcı olabileceginiiii..
Dogarken tercih hakkım olsaydııı ömrümüüü bir denizzz olarak ya da dağ olarakk gecirmekk isterdimmmm sonucta dag kadar dayanıklıı deniz kadar sonsuzz olabilirdim......
Ne insanlarr varr ne sorunlarla bas edebiliyorr...
Biliyorum aslında benim gözle gorulebilecek bir sorunum yokk..
Ama içi mutlu huzurlu olmayanın bırak da dısı bari huzurlu gözüksün......
Sıcakk bir yandan, issizlikkk bir yandan, sevgili bir yandann, eğitim bir yandann....
Hic bu kadarr yükü sırtlanmamıştım.....

:eek:lmadı: :küstüm: :tsk:

kimbilir daha neler göstericek hayat bizlere.belki gün gelicek dicez ki o zamanlar kafama taktığım şeyler de sorunmuymuş:S kimbilir.....
umarım herşey düzelir,umarım güzel günler seni,beni,bizi bekliyordur :D

Deniz yada dağ olmak istemen enteresan geldi. Fakat denizlerinde, dağlarında bir sonu var canım. Sonsuz olan ne var ki ? Her şeyin bir sonu var tıpkı ömrümüz gibi... Hayat + mücadele + yılmamak dememektir. Hayat hep tek düze gitmez. Bazen insanlar tökezler ve düştü sanır, oysa ki düşmek toprağa yatmak demektir. Hayat yolu uzun ve sen bu yolda hep neşe ile problemsiz yürüyeceğini sanırsan, işte o zaman sıkıcı olur hayatın.

Bana göre, hayatın her anı yaşanmalı, acılar, sıkıntılar göz yaşları bunlar hayata anlam katan duygulardır. Bu duygular olmasa hep mutlu olsak, hangimiz mutlu olduğumuzun farkında oluruz ki ? Acılar olmasa mutluluğun bir anlamı, değeri olmaz.

Unutulmamalı ki her darlığın sonu bir bolluktur... Sıkıntılarının bir an önce geçmesini diliyorum, hoş ben dilemesem de baştada dediğim gibi tek düze giden hiç bir şey yoktur kainatta. Buda demek oluyor ki sıkıntının sonunda bir mutluluğun olacak ve o mutluluk sonunda da bir sıkıntın olacak. O yüzden sıkılma, sıkıntıyı yaşa ki bitsin, üstelik layıkı ile yaşa, zevkini çıkartarak yaşa ki sonunda ki mutluluk zevkini ikiye katla. :)

Sevgilerle...

RüYaM

Geri