Çok şirin Monster high elbise modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çok şirin Monster high elbise modelleri
monster high elbise modelleri, monster high elbise, monster high elbiseler

Kız çocukları için özel olarak tasarlanan monster high, kıyafetleri ile kız çocuklarının olduğu kadar yetişkinlerin de büyük beğenisini kazanarak ilgi görmeye devam ediyor.
Ben de kendi kızımdan biliyorum bu markanın kıyafetlerine karşı özel bir ilgisi var...

Zaten monster high çizgi filmini de akranlardan hiç kaçırmadan izler ve monster high bebekleri ile oynamaya bayılır.

Tabi bu kadar sevdiği monster high kıyafetlerini de çok seviyor.

Ben de şahsen bu markanın kıyafetlerini çok beğeniyorum diğer modellere göre daha farklı sıradışı tasarımları var.

Her kıyafeti güzel olsa da biz elbise modellerine ayrı bir bayılıyoruz. Sanki başka kıyafeti yok gibi sürekli monster high elbiselerini giymek istiyor.

Eminim ki bizim kız gibi birçok prenses de bu markanın elbiselerini çok severek giyiyor. Sizler için monster high yeni sezon elbise modellerini paylaşıyorum. Bu güzel elbise modelleri size en yakın boyner ve ykm mağazalarından temin edebileceğiniz gibi yine bu mağazaların internet şubelerinden de satın alabilirsiniz.
5_6146226.jpg
5_6278421.jpg
5_6308461.jpg
5_6367931.jpg
5_6435498.jpg
5_6435508.jpg
5_6435518.jpg
5_6435528.jpg
5_6530176.jpg

ELSA FROZEN ELBİSE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

MİCKEY MAUSE ELBİSE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kız çocuklarının kıyafetleri ne kadar da güzel. Erkek çocukların da bu kadar çeşit ve renk cümbüşü yok. İnşallah bebeğim kız olurda bende bu güzel kıyafetler den kızıma giydiririm :)

monster high kıyafetler bizimde favorimiz kızım çok seviyor elbiseden mayosuna kadar birçok ürünlerini severek kullanıyoruz markanın oyuncak bebekleri biraz pahalı ama çok fazla olmasada birkaç monster high bebeğimiz de var elbise modllerini çok seviyorum genelde indirim zamanlarını bekleyip alıyorum diğer türlü sezon fiyatları biraz pahalı oluyor ama indirimde oldukça makul fiyatlara düşüyor

Geri