Çok Şirin Örgü Kız Bebek Etek Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çok Şirin Örgü Kız Bebek Etek Modelleri
Bebek örgü modelleri bebekleri kış ayların da soğuktan koruduğu gibi kıyafetlerine şirin kombinler oluşturmanıza da olanak sağlıyor.
Kız bebeği olanlar daha iyi bilir ki bebekler daha doğdukları andan itibaren giyimlerinden aksesuarlarına kadar herşeyleri ayrı bir şirin ve süslü oluyor. Minik prensesler büyüdükçe özellikle etek ve elbise giymek için adeta inatlaşırlar. Bunu nerden mi biliyorum tabiki de ben de şu an 5 yaşın da olan kızımdan çok iyi biliyorum. Kış günü bile olsa dolabında ki askılı elbiselerini giymek için benimle inatlaşıyor. Etek giymek için sürekli şirinlikler yapıyor. Kış ayları için etek meraklıları prenseslere özel örgü etek modeli yaparak hem onu çok mutlu edebilir hemde soğuk havalar da onu koruyabilirsiniz.
Birbirinden şirin ve renkli örgü kız bebek etek modellerinden seçtiğim örnekleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum. Farklı kombinler halin de kullanabileceğiniz örgü etek modellerinin altına külotlu çorap giydirerek üst kısmına ise istediğiniz şekil de üst giyim ile kullanabilirsiniz.

bebek etek (1).jpg
bebek etek (2).jpg
bebek etek (3).jpg
bebek etek (4).jpg
bebek etek (5).jpg
bebek etek (6).jpg
bebek etek (7).jpg
bebek etek (8).jpg
bebek etek (9).jpg
bebek etek (10).jpg
bebek etek (11).jpg
bebek etek (12).jpg