Çok şükür hamileyim :)))

mysterious

Hamiş Melek
Çok şükür hamileyim :)))
çok şükür hamileyim
Kızlar,bayram sabahı idrar tesi yaptım ve pozitf çıktı.Bugün de doktora gittim.5 hafta 6 günlük hamileym.Çok şükür Rabbime bana bu mutluluğu yaşattı.Yalnız kafama takılan bişey var.Muayene ederken karnımdan ultrasonla baktı.keseyi gördük.Kalp atışlarını duymak için ve bebeği görmek için 2 hafta sonra gelmemi söyledi.Sanırım idrar kesem boştu o yüzden bebeği göremedi.Bir aksilk yoktur değil mi?Ne olur bana yardmcı olun ...

Hayırlısı olsun tebriklerrrrr hamişcim :)

Testde pozitif çıktıysa ve doktorada gidip test yaptırdıysan sanmam hani sorun çıkıcanı :S evli olup hamiş olanlar daha iyi bilir ama benim ki temenniye kaçıyo biraz. Ama sorun yoktur inş.ve bebişin çıkar meydana :)

yok canım bi aksilik yoktur çünkü benim de öyle olmuştu önce kese görünüyo daha sonra kalp atışları duyulur

Canım benim sakın telaşlanma bebeğin kalp atışları 6 ve 7 haftalarda duyulmaya başlıyor.Bebeğin kesesinin bile görünmesine dua et çünkü çok erken olduğu için keseyide göremeyebilirdiniz hiç sıkma canını hamişliğinin keyfini çıkar bu arada seni hamiş melek yapıyorum şimdiden sağlıklı ve sıhhatli bebişinizi kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim inş.:)

Canlarım güzel dilekleriniz için hepinize sonsuz teşekkürler.Beni çok rahatlattınız.İyi ki varsınız.Hamileliğim boyunca sizin gibi yol arkadaşlarım olduğunu bilmek çok güzel bir duygu.Aslında sizler herşeyimi paylaştığım bir abla,kız kardeş gibisiniz.Hepinizi çoookkk seviyorum.Rabbim bebek isteyenlere bebek,hamiş olanlara da hayırlısıyla bebklerini kucaklarına almayı nasip etsin.Hepinizi çok öpüyorum.

cnm arkadaşlar aydınlatmışlar seni banada hayırlı hamilelik gecirmeni dilemek kalıyo...Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşlh...

.....................

hayırlı olsun canım bende bu gün öğrendim bende hamileyim çok mutluyum 20 gün sonra kalp atışını duyabileceğiz...inşallah duyarız...harika bir duygu

Geri