Çok tatlı bu bebe bereleri : )

• Konbuyu başlatan Münzevi
Münzevi

Münzevi

Aktif Üye
Üye
bebe bereleri
Sevgili melekler ilk kez böyle bir konu açıyorum ve beğeninize sunuyorum. Ben bu bereleri çok beğendim. Sizin de seveceğinizi umuyorum.

Münzevi

Münzevi

Aktif Üye
Üye
Rica ederim örtmenim. : ) :ar4fd:

Ariza

Ariza

Yeni Üye
Üye
Canommmmmmmmmmm :D oglum olursa bundan bitane istiyorum senden ama kendi ellerinle ör :D:D:D

Münzevi

Münzevi

Aktif Üye
Üye
: ))) Canom, ben örük mörükten pek anlamam ama senin hele bir oğlun olsun öğreniriz, ayıpsın. : )

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye

ayy bune şeker...Münzevicim hazır Arizanın bebişi için bere örmeyi öğrenmişken bitanede benim bebişime örersin demi :D:D

Münzevi

Münzevi

Aktif Üye
Üye
PaSikA' Alıntı:

ayy bune şeker...Münzevicim hazır Arizanın bebişi için bere örmeyi öğrenmişken bitanede benim bebişime örersin demi :D:D
: ))) Evet ben de çok beğendim bunu patlıcan kafa. : )) Pasim sen bana mümkünse bebek deme. Aklıma, haberim olmadan benden peydahladığınız çocuklar geliyor. : )) Ben sana bere öremem ama sen benim başıma fevkalade çorap örersin; sen yok musun sen : )) Özlemişim Pasim seni yav. Mujuks.: )

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Münzevi' Alıntı:
: ))) Evet ben de çok beğendim bunu patlıcan kafa. : )) Pasim sen bana mümkünse bebek deme. Aklıma, haberim olmadan benden peydahladığınız çocuklar geliyor. : )) Ben sana bere öremem ama sen benim başıma fevkalade çorap örersin; sen yok musun sen : )) Özlemişim Pasim seni yav. Mujuks.: )
Demek çocuklarını hala unutmadın çapkın Münzevi...Bebeler baba baba diye ağlıyor sen buralarda başkalarının bebelerine bere ör :( :D:D Muckk Münzevim bende özledim seni bigün chatte buluşup laflayalım :)

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
*MeleK* Şapka Modelleri 0