çok zor bir devreydi...

ışılsu

Yeni Üye
Üye
çok zor bir devreydi...
arkadaşlar benim bademcik sorunum vardı çok hastaydım dr gittim beni hastaneye yatırdı ben orda 2 gün yattım birsürü antibiyotik iğne ilaç serum verildi bana hamilemisin diye sordu hemşire bende yeni test yaptım korunmuyoruz ama değilim dedim. hastaneden çıkıncada yine bir süre antibiyotik kullandım.neyse ben iyileştim aradan 1 ay geçti bende miğde bulantıları başladı. hemen test yaptım hamileymişim meğer çok sevindik ama kullandığım ilaçlar aklıma geldi dr gittik 1.5 aylık hamileyim baktı reçetelere hastaneye yatıran kulak burun boğaz dr ile kadın doğ. dr bayağı konuştu ve sonuç olarak bu çocuk sakat olabilme imkanı var aldırtmak istersen alırız dediler şok oldum ve ben yine yalnızım tam o sırada eşim ankaraya kursa gitmişti.sevinçimiz kursağımızda kalmıştı. düşündük eşim ankaradayken bende ç.kaleden oraya gittim bu arada ben 2 aylık oldum ankarada gataya gittim oda baktı alalım istersen dediler çok korktum zaten 6 ay korunmayıp 7 ayda hamile kalmıştım çok istiyorduk eşim sen bilirsin canım dedi çok düşündüm gecelerce uyumadım ve sonunda her ne olursa olsun ben doğuracam dedim altırtırsak ya bir sorun yoksa birdaha çocuğumuz olmazsa dedim ve aldırtmadık allahıma bin şükür oğlum 4 yaşına girecek mşallah bir sorun yok iyikide dr sözüne bakıp aldırtmamışız buda benim kötü bir anım arkadaşlarım...

okurken sonu kötü biticek diye korkarak okudum ama sonunda saglikli bir oglun oldugunu görünce inan senin kadar sevindim iyikide aldirmamissin verende alanda allahtir allah evlanini sana bagislasin ins cnm

canım olurken inan gözlerim doldu ama sonunun güzel bitmesine çok sevindim...allah kimseyi öyle bir karar zorunda bırakmasın çok zor dimi..Allah sana ve oğluna sağlık versin canım

allah'ın işine bak sen iyiki de 2 ayı doldurmus bebek ve sen doğru karar vermişsin.hem bir bebeğin hastada olsa canına kıyıcaktın hemde gece rüyalarına giricekti ama doğru olanı yapmıssın

Geri