çooook enteresan tüy çözümü.( Dolunay Ve İdrar)

• Konbuyu başlatan Cimcime_Prenses
lahana.bebek

lahana.bebek

Yeni Üye
Üye
yok artık!
başka birşey sürsek idrarın yerine :D

gisoow

gisoow

Yeni Üye
Üye
valla yok olacaksa gerçekten hç ıy mıy demem sürerim.Ben de inanırım kocakarı öğütlerine.Deneyenlerde olmuş işe yarıyor diyor.Dolunayı beklemek kaldı.. :D

E

eylull76

Forum Okuru
dolunayda tüylere çözüm

ben 19 martta dolunayda denedim ve hala tüylerim çıkmadı yalnız ben idrar olayını yapmadım :)))) şimdi duyuyorum sadece saatinde ağda yaptım 23 nisanda yine dolunay zamanı deneyin birşey kaybetmezsiniz...Bana da ilk saçma geldi ama işyerinde arkadaşlarım yapınca bende denedim ...

minel

minel

Yeni Üye
Üye
:hıms: ya benim bünye istese de mide kaldırmaz böyle bi uygulamayı

juju

juju

Yeni Üye
Üye
idrar derken eskilerde evin dört tarafına azıcık idrarını dökersen nazar büyü olmaz derlerdi belki buda dogrudur bunu ilk defa duydum eskiler demişse denemek lazım

AşkaimtisaL

AşkaimtisaL

Yeni Üye
Üye
Yahu neden ıyyy böğğğ diyorsunuz ki , sonuçta kendi idrarınızı süreceksiniz.. başkasınınkini sürün demiyoki.. sizin vücudunuzdan çıkıyo sonuçta, hem içeceksiniz de demiyo...:)
Ben daha yeni ağda yaptım yoksa 23nisandaki dolunayda denerdim mutlaka.. idrarı sürüp en fazla 2 saat beklemek yeterlidir heralde.. ten onu emip kuruması kafidir diye düşünüyorum... ileriki dolunayda mutlaka deneyeceğim bakalım ne olacak...

T

tavsan-cık

Yeni Üye
Üye
gisoow' Alıntı:
valla yok olacaksa gerçekten hç ıy mıy demem sürerim.Ben de inanırım kocakarı öğütlerine.Deneyenlerde olmuş işe yarıyor diyor.Dolunayı beklemek kaldı.. :D
bencede :D sonuçta kurtulmak var :D ağda şart mı :D makine falan olmaz mı :D

ece_rose

ece_rose

Yeni Üye
Üye
dolunayın özel bir durumu var.o yüzden doğru olabilir.nasıl olsa çoğu kişi bacağını alıyodur mecburen! o yüzden koldan ziyade bacakta denemek lazım önce :D denemekten sorun çıkmaz .bebek çişi filan olabilir :)

D

desde

Yeni Üye
Üye
slm bende denesem diye düşünüyom ama dolunayı ne zaman görcez bu mevsimde yahuu

melekinci

melekinci

Üye
Üye
seerose' Alıntı:
arkadaslar,dolunay takvimi diye bir takvim var.Buda su anlama geliyor,tuyler duzenli olarak dolunayda alinirsa gec cikiyor.Cunku tuyler ayin etkisiyle uzuyor.
çok ilginç hiiç duymadım

K

Kayıtsız Üye dafi

Forum Okuru
dolunayda tüy sorunu

dolunayda tüyleri alıp hemen limonu tuza batırıp sürerseniz hem geç çıkar, hem seyrek çıkar, hem tüyler zayıflar

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Açık söylüyorum ben denedim (yanağımdaki daha doğrusu sakalımın üst kısmındaki fazla killar için) 4. Gün oldu hala çıkmadı. En kötü kıl kökünün çıkması gerekirken tık yok. Valla inanamadım. İşin garibi ben dolunayı da beklemedim. Herhangi bir gecede yaptım.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
30 eylül 2012 saat 06.19 da dolunay var haberiniz olsun. ben burdan netten hesapladım

narçiçeğimm

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
Yaaaaa görüyoruz dimi idrarın ne kadar faydalı olduğunu bide gidip en pis yere tuvalete atarız onu bence müzeye koymak lazım hahaha

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
narçiçeğimm' Alıntı:
Yaaaaa görüyoruz dimi idrarın ne kadar faydalı olduğunu bide gidip en pis yere tuvalete atarız onu bence müzeye koymak lazım hahaha
haha nar kısss haklısın valla ya meğer ne kıymetli bişeymiş bende fazla yokta eşim pek kıllı onda denesem mi ki bende :haha:

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
cilt kararması için de idrarımızı sürsek etkisi olur mu acaba batıklara filan etki eder mi?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
sazan avı sakın denemeyin öle bişey yok lımon tuz önerirm agda yptıktan hemen sonra ve o gun ıcınde 3 gun sürün lımon ve tuzu

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
dolunayda değil ama normalde denedim bayağı azalttı bazı bölgelerdede hiççıkmıyo

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
*MeleK* Tüy Dökme Yöntemleri 0
T Tüy Dökme Yöntemleri 1
burçemm Tüy Dökme Yöntemleri 8
M Tüy Dökme Yöntemleri 0