çooook enteresan tüy çözümü.( Dolunay Ve İdrar)

Her ne kadar mantık dışı olsada, olasılık payıda var :D:D

Peki diyelim ki tüm vücut tüylerinin yok olması lazım, idrar nasıl yetecek, birde idrar mı biriktirecez hahaha Ayrıca o idrarlı şekilde ne kadar beklenecek :D:D

Cidden böyle birşey var mı yaa yapsam mı acabaa ayy koptum ama yaa anneme de anlattım kim o yapanlar diyo gülmekten öldük:D :zuha:

kızlar kesinlikle etkili bengeçen ay denedim ve azaldı kol altım bugünlerde yapabilirsiniz dolunay var
bu ayda yaptım bakalım nolcak ben inanıyorum

İdrar olayını yeni duydum ama dolunayda tüyler alındığı zaman daha geç çıkar dedi anneannem içimden ne alaka derdim gerçi hani deriz ya arada bazen kocakarı lafları diye bende öyle birşeyler sanıyordum ama şunları okuduğumda rahmetli anneannemin dediğinde haklı olduğunu anladım.İdrar deyip geçmemek lazım aslında ben akıl sır erdiremiyorum çünkü bilmediğimiz aslında o kadar çok faydası var kiAcaba içinde bulundurduğu asit sayesindem etkili ki idrar .Siğil olayı değilde benimde şöyle bir olay gelmişti başıma ilkokula gitmiyordum hayal meyal hatırlıyorum kulaklarımız küpe takılsın diye delinmişti tabi o zaman şimdiki gibi varmı ki tık diye kulak delen aletler=) Çuvaldızla kulaklar delinirdi nitekim benimde öyle oldu benim tenim çok hassas olduğu için yara olmuştu ve anneannem yine bana idrarından biraz al yaraya sür demişti.Midem almadığı halde ağrılara dayanamayıp ne yalan diyeyim bunu yapmıştım ve iyileştiğini hatırlıyorum gerçekten çok ilginç burda ki yazılanları okudukça hayretim dahada bir şaştı:D

Açıkca söylemek gerekirse bnimde tepkm senle aynı oldu yani öğğğ :D
Ama denemektn zarar gelmez blki denerim ama ertesi güne kadar banyodan çkarmıyım blmiyorum :D
Gerçi idrarda bulunan zararlı maddelerin bizde nasıl bi etki ratcağnı bilmiyoruz . .
Bence Kadın attı yaa :D paylaşım için saol :D

Geri